Адміністратор

Адміністратор

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco nisi.

 

27 жовтня 2022 року в межах святкування Всесвітнього тижня медіаграмотності наші студенти другого та третього курсу освітньо-професійної програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» долучились до цікавої ініціативи – пройшли перший Національний тест з медіаграмотності. Проєкт відбувся за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». За словами організаторів, інфомедійна грамотність – одна з ключових компетенцій, яка сьогодні потрібна кожній людині, особливо коли триває повномасштабна війна, що включає в себе гібридну.

Ірина Шпитко, Тетяна Лазарук, Ілона Андрейчук, Руслана Гуменюк, Людмила Зеленчук, Ольга Ломпас, Софія Пекарук, Яна Філяк, Єлизавета Вацик та Софія Лазарєва перевірили, наскільки добре вони вміють критично оцінювати інформацію, протистояти пропаганді та протидіяти маніпуляціям у медіа.

Вітаємо справжніх «гуру» медіаграмотності та дякуємо за ініціативність – ви круті!

    

 

З 02.11 по 05.11.2022 року на високому фаховому рівні пройшло навчання викладачів нашого закладу в Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за дистанційною формою. Науково-педагогічні та педагогічні працівники набули нових знань щодо інтерактивних методів навчання, технологій дистанційного навчання та методики викладання фахових дисциплін за допомогою засобів візуалізації.

Висловлюємо особисту подяку Андрію Борисовичу ЄРМОЛЕНКУ за організацію та надання якісних освітніх послуг. Сподіваємося, що наша плідна співпраця триватиме і надалі.

Бажаємо успіхів та процвітання вашому закладу.

  

  

 

Всеукраїнський STEAM-фестиваль відбувся  24-28 жовтня 2022р. за підтримки: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (відділ STEM-освіти), Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської міської ради, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Сучасний  тренд «STEM – освіта» - концепція інтегрованого навчання молоді за чотирма профільними дисциплінами в міждисциплінарному та прикладному контексті – є актуальним феноменом щодо отримання студентами конкурентних переваг у різних сферах людської діяльності. Саме STEM – освіта, яка сприяє підготовці компетентних фахівців, розвиває творчу особистість, поєднує науку, технології, дослідження, інженерію, математику .

Викладачі комісії природничо-математичних дисциплін: Угорчук В.В. та Пилип’юк В.Я. – учасники IV Всеукраїнського фестивалю освітніх інновацій у м. Івано-Франківську.


Проєкт «Фітодизайн» пілготували студенти ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" Олександра Бабін, Софія Суховія гр. ІС-11, Назарій Крошков гр. АТ-22. Керівник: Валентина Пилип’юк.

  


Проєкт «Прототип сонячної електростанції» підготували студенти – учасники гуртка «Радіоелектронне конструювання». Керівник: Володимир Угорчук.

  

 

2-4 листопада 2022 року в Національному транспортному університеті відбулась 78-а наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету. 3 листопада до заходу долучився ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ». У роботі нашої секції взяли участь більше 40-ка науковців, тематичні межі доповідей яких охоплювали економіку, право, інформаційні технології, культурологію, літературознавство, соціальні комунікації, психологію, філософію, педагогіку, будівництво доріг, машинобудування та ін.

Керівник секції, директор коледжу Ростислав Нагорний, відзначив, що наука є важливою рушійною силою розвитку держави на шляху до відновлення економіки, та наголосив на важливості активізації наукової діяльності у закладі освіти, як для викладачів, так і для студентів.

Заступники директора, к.е.н. Світлана Дребот та д.т.н., доцент Василь Скрипник, зазначили, що коледж вже напрацював конкретні завдання, спрямовані на одну загальну мету – допомогти українській науковій спільноті впоратись з жахливими викликами, які поставила війна. Зокрема, у 2022–2023 н.р. заплановане проведення двох Всеукраїнських конференцій, низки внутрішньоколеджівських, викладачі та здобувачі вже взяли участь у кількох Міжнародних конференціях та планують продовжувати роботу у цьому напрямі.

Співзвучною часу була доповідь Володимира Свягли, яка стосувалась філософської концепції Григорія Сковороди, адже цього року відзначається 300-річчя з дня його народження. Філософські погляди нашого богослова, поета, поліглота та педагога не мають терміну придатності, вони вічні, бо пропагують особисту духовну свободу.

На необхідності використання інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення якості освіти наголосили викладачі Орест Пирин та Ніна Пирин. Інформація, отримана в ході комп’ютерного моніторингу, надає можливість виявити прогалини в системі забезпечення якості освіти, своєчасно усунути їх та вдосконалити освітній процес.

Уміння спілкуватися та взаємодіяти з іншими людьми, знання законів, почуття відповідальність за процеси, які відбуваються у суспільстві вирізняють свідомого учасника державного життя. Любов Калакура зазначила, що ці чинники є прикладом добре сформованої соціальної та громадянської компетентностей.

Новітнім тенденціям природничо-математичної освіти, перспективам STEM-освіти була присвячена доповідь Лілія Дудишин та Ігор Дудишин, адже саме STEM освіта готує випускників, які впораються із викликами сьогодення.

Інші актуальні питання використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчанні розглядали Віктор Борко, Валентина Пилип’юк, Ірина Савчук, Тетяна Семенюк, Володимир Угорчук, Олександра Плитус; економічні, правові та культурні аспекти розвитку суспільства – Ірина Бакота, Тетяна Богославець-Дроздюк, Зоряна Гнатюк, Надія Дубінська, Марія Мамчук, Тетяна Іроденко, Людмила Трачук.

Тези доповідей всіх учасників конференції ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» опубліковані у збірнику  матеріалів та розміщено на сайті Національного транспортного університету за посиланням. За результатами конференції рекомендовано застосувати основні положення доповідей для використання в освітньому процесі.

  

    

  

  

  

  

 

Тема електромобільності в сучасному світі дуже актуальна. У найближчі кілька років електроприводи можуть стати реальною альтернативою звичайним двигунам внутрішнього згоряння, тому потреба у висококваліфікованих спеціалістах в цій галузі зростає.

Який електромеханік без знання будови та експлуатації електромобіля? Цьогоріч студенти, які навчаються за освітньо-професійною програмою Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів мають можливість виконувати практичні заняття з дисципліни «Будова і експлуатація електромобілів» під керівництвом викладача Андрія КІНЧАКА на базі групи компаній «АЛЬЯНС» (м. Івано-Франківськ). Практичне навчання починається з розуміння основних інструментів, приладів, компонентів та обладнання для діагностики електромобілів.

За допомоги провідних фахівців сервісного центру, зокрема випускника коледжу 2018 року випуску спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Ігоря ПРОЦІВА, студенти навчаються діагностувати та перевіряти несправності електромобілів (системи управління і відповідних схем); виявляють потенційні несправності, використовуючи найсучасніші методи діагностики, які дозволяють виконати відповідну та успішну процедуру їх усунення; ознайомлюються із роботою системи керування батареєю, рекуперативним гальмуванням; проводять технічне обслуговування різних компонентів, таких як: двигуни, контролер двигуна, акумуляторна батарея.

Фраза про те, що «майбутнє належить електромобілю» на сьогодні актуальна і популярна, тому практичні навички з діагностики електромобілів – це хороша інвестиція у власне професійне майбутнє.

Такі заняття в умовах реального часу є цікавими і корисними для якісної підготовки фахівців сфери сервісного обслуговування автотранспорту. Щиро дякуємо нашим партнерам ГК «АЛЬЯНС»!


  

  

  

 

«Практика без теорії цінніша, ніж теорія без практики», Квінтіліан

28 жовтня 2022 року для студентів групи Фі-31, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування», було організовано практичне заняття на базі АТ КБ «Приватбанк»  викладачами дисципліни «Навчальна практика з банківських операцій» згідно робочої програми.

Метою відвідин банківської установи було ознайомлення студентів з особливостями здійснення дистанційних розрахунків в електронній системі «Клієнт-банк», керування рахунками за допомогою ІТ- систем та ін.

Особливо вдячні директору відділення Мар’яні КАЛИН за професійний супровід та роз’яснення специфіки роботи кожного спеціаліста відділення, вимог при працевлаштуванні в банк, про інновації в діяльності державної компанії «ПРИВАТБАНК».

  

 

Шановні науковці, викладачі, здобувачі освіти, аспіранти, докторанти!

В Національному транспортному університеті з 02.11.2022 року по 04.11.2022 року відбудеться у змішаному режимі 78-а наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету.

Матеріали конференції розміщені на сайті університету.

Пленарне засідання конференції проходитиме у змішаному режимі 02.11.2022 року о 12:00 в 209 ауд. та за посиланням

(ідентифікатор конференції: 878 2108 5777, код доступу: 357677)

1. Вступне слово ректора університету, доктора технічних наук, професора Дмитриченка М.Ф.
2. Про виконання наукових досліджень в університеті в умовах воєнного стану. Виступ проректора з наукової роботи, доктора технічних наук, професора Славінської О.С.


Засідання секції 23 ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» у рамках конференції проходитиме у змішаному режимі  03.11.2022 року  о 14:00 в 135 ауд. та за посиланням

(ідентифікатор конференції: 375 072 8183, код доступу: 870990)

 

 

28 жовтня 2022 року команда викладачів ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" взяли участь у Спартакіаді Надвірнянської ТГ серед команд силових структур, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, 80-ї річниці створення УПА.

Боротьба відбувалась в різноманітних видах змагань, як командних, так і одиночних: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, піднімання гирі, перетягування канату, армрестлінг.

Було спортивно, весело, в повітрі був настрій змагу і завзяття, суперник - достойним!

Дякуємо Збройним силам України за можливість брати участь в різноманітних заходах і розвивати спорт в нашому закладі!

    

    

    

  

  

Кроки назустріч співпраці

31 жовтня 2022, 1:33 pm

 

Коледж посилено реагує на зміни, які відбуваються в бізнес-середовищі, тому надалі активно та успішно продовжує співпрацю з діловими партнерами. Це покращує роль закладу у взаємодії з виробництвом та потенційними роботодавцями, підвищує якість освіти та практичну спрямованість освітньо-професійної програми.

27.10.2022 викладачі та студенти коледжу, які навчаються за освітньо-професійними програмами Комп’ютерна інженерія та Обслуговування програмних систем і комплексів відвідали компанію «КБ Роботікс інженерія».

Студенти ознайомилися з безпосереднім функціонуванням роботизованих систем, їх програмуванням, налаштуванням та технологічним процесом. Демонстрація роботи роботів-маніпуляторів наочно відображає виробничий цикл, який на сьогодні використовують усі галузі, де застосовується робототехніка.

Такі зустрічі суттєво підвищують ефективність освітнього процесу та сприяють зростанню позитивної мотивації студентів до обраної професії, адже вони мають змогу отримати відповіді від кваліфікованих фахівців, які діляться своїм досвідом, необхідним не тільки для майбутньої роботи, але і для особистого розвитку.

Щиро дякуємо керівництву компанії «КБ Роботікс інженерія»!  Екскурсія була пізнавальною, враження чудові, дізнались багато нової, цікавої та корисної інформації.

Прекрасно, коли ми спілкуючись, навчаємося!

 

 

      

 

Вітаємо з Днем автомобіліста і дорожника!

Нехай автомобіль завжди буде на ходу, нехай в житті будуть повороти тільки в кращу сторону!

Бажаємо впевненості за кермом, успіху в будь-якій поїздці, удачі на будь-якій дорозі та щастя в кожному дні!

Нехай всі дороги ведуть до ПЕРЕМОГИ!

Адмініcтрація

JoomShaper