28 жовтня 2022 року команда викладачів ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" взяли участь у Спартакіаді Надвірнянської ТГ серед команд силових структур, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, 80-ї річниці створення УПА.
Боротьба відбувалась в різноманітних видах змагань, як командних, так і одиночних: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, піднімання гирі, перетягування канату, армрестлінг.
Було спортивно, весело, в повітрі був настрій змагу і завзяття, суперник - достойним!
Дякуємо Збройним силам України за можливість брати участь в різноманітних заходах і розвивати спорт в нашому закладі!






