Всеукраїнський STEAM-фестиваль відбувся 24-28 жовтня 2022р. за підтримки: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (відділ STEM-освіти), Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської міської ради, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Сучасний тренд «STEM – освіта» - концепція інтегрованого навчання молоді за чотирма профільними дисциплінами в міждисциплінарному та прикладному контексті – є актуальним феноменом щодо отримання студентами конкурентних переваг у різних сферах людської діяльності. Саме STEM – освіта, яка сприяє підготовці компетентних фахівців, розвиває творчу особистість, поєднує науку, технології, дослідження, інженерію, математику .
Викладачі комісії природничо-математичних дисциплін: Угорчук В.В. та Пилип’юк В.Я. – учасники IV Всеукраїнського фестивалю освітніх інновацій у м. Івано-Франківську.
Проєкт «Фітодизайн» пілготували студенти ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" Олександра Бабін, Софія Суховія гр. ІС-11, Назарій Крошков гр. АТ-22. Керівник: Валентина Пилип’юк.

Проєкт «Прототип сонячної електростанції» підготували студенти – учасники гуртка «Радіоелектронне конструювання». Керівник: Володимир Угорчук.

