Адміністратор

Адміністратор

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco nisi.

Районний турнір з міні-футболу

21 травня 2018, 9:38 pm

У рамках заходів з нагоди відзначення 56-річчя від часу створення Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету 16 травня на спортивному майданчику вишу було проведено районний турнір з міні-футболу серед дівчат. Завітали чотири команди з Гвозда, Стримби, Фитькова та Чорного Потоку.

У першому півфінальному матчі команди в основний час зіграли унічию 1-1. На гол Ольги Дячук відповіла фитьківчанка Тетяна Семенюк. Довелося пробивати післяматчеві пенальті, де більш вправними  виявились дівчата з Фитькова, які й  завоювали путівку до фіналу, а чорнопотоківські дівчата змушені були грати в матчі за третє місце.

У другому півфіналі зіграли команди зі Стримби та Гвозда. Багатий на голи поєдинок завершився з рахунком 4:3 на користь дівчат з с.Гвізд. На дублі Вікторії та Анастасії Синяк стримбівчанки відповіли тільки дублем Марії Шпитко та голом Анастасії Томяк.

Матч за бронзу між командами Стримби та Чорного Потоку під час наданого  основного часу не виявив переможця. Вікторія Павлюк і Анастасія Томяк зі Стримби та Іванна Шовгенюк і Ольга Дячук зробили рахунок 2:2. У пробитті післяматчевих пенальті футбольна фортуна відвернулась від спортсменок із гірського села вдруге, натомість була прихильною до стримбівської команди, яка і святкувала перемогу.

Фінал вийшов дуже напруженим та бойовим. Долю матчу вирішив єдиний влучний удар Анастасії Синяк, який допоміг команді с.Гвізд стати переможцем міні-футбольного турніру.

Хочемо наголосити, що всі дівчата займаються навчально-тренувальним процесом з футболу в структурі ЖФК"Надвірняночка" під орудою відомого тренера Богдана Пинчука. Можливо, саме сьогодні у дівчат з'явилося бажання в майбутньому стати чудовими студентками Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, які будуть кувати спортивну славу нашого закладу вищої освіти не тільки на теренах Надвірнянщини, але і за її межами.

  

  

  

  

Районний турнір з міні-футболу

21 травня 2018, 9:26 pm

 

У рамках заходів з нагоди відзначення 56-річчя від часу створення Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету 16 травня на спортивному майданчику вишу було проведено районний турнір з міні-футболу серед дівчат. Завітали чотири команди з Гвозда, Стримби, Фитькова та Чорного Потоку.

У першому півфінальному матчі команди в основний час зіграли унічию 1-1. На гол Ольги Дячук відповіла фитьківчанка Тетяна Семенюк. Довелося пробивати післяматчеві пенальті, де більш вправними  виявились дівчата з Фитькова, які й  завоювали путівку до фіналу, а чорнопотоківські дівчата змушені були грати в матчі за третє місце.

У другому півфіналі зіграли команди зі Стримби та Гвозда. Багатий на голи поєдинок завершився з рахунком 4:3 на користь дівчат з с.Гвізд. На дублі Вікторії та Анастасії Синяк стримбівчанки відповіли тільки дублем Марії Шпитко та голом Анастасії Томяк.

Матч за бронзу між командами Стримби та Чорного Потоку під час наданого  основного часу не виявив переможця. Вікторія Павлюк і Анастасія Томяк зі Стримби та Іванна Шовгенюк і Ольга Дячук зробили рахунок 2:2. У пробитті післяматчевих пенальті футбольна фортуна відвернулась від спортсменок із гірського села вдруге, натомість була прихильною до стримбівської команди, яка і святкувала перемогу.

Фінал вийшов дуже напруженим та бойовим. Долю матчу вирішив єдиний влучний удар Анастасії Синяк, який допоміг команді с.Гвізд стати переможцем міні-футбольного турніру.

Хочемо наголосити, що всі дівчата займаються навчально-тренувальним процесом з футболу в структурі ЖФК"Надвірняночка" під орудою відомого тренера Богдана Пинчука. Можливо, саме сьогодні у дівчат з'явилося бажання в майбутньому стати чудовими студентками Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, які будуть кувати спортивну славу нашого закладу вищої освіти не тільки на теренах Надвірнянщини, але і за її межами.

  

  

  

  

Надвірнянський коледж НТУ святкує цьогоріч свою 56 весну. Урочистості з нагоди Дня народження навчального закладу розпочались в понеділок, 14.05. 2018 р. біля каплички Богоматері з Дитям.

Савчинець Г.Д., заступник директора з виховної роботи, розпочала урочисту лінійку поетичними рядками про розквіт рідного коледжу. Прозвучав Гімн України і ведуча запросила духовного наставника о. Богдана благословити коледжівську родину. Отець-мітрат відслужив Молебень до Богородиці і з пастирським благословенням звернувся до викладачів і студентів. Щирість і проникливість проповіді торкнулися кожного серця, вселяючи тверду віру у силу молитви, Божої опіки, материнської любові.

Галина Дмитрівна подякувала о. Богдану за допомогу у духовно-моральному вихованні студентів та активну пастирську участь у житті коледжу. А до слова запросила заслуженого працівника освіти – директора коледжу Нагорного Р. В.

Очільник навчального закладу звернувся до всіх із привітанням від себе та від Дмитриченка М. Ф. – ректора Національного транспортного університету. Відзначив, що 56 років функціонування – це 56 років невтомної праці і процвітання. Кількість випускників сягає чисельності населення Надвірної. Велика коледжівська сім'я  – це 250 працівників і понад тисячу студентів денного відділення. Ростислав Васильович підкреслив, що наш святий обов’язок – пам’ятати ветеранів, які творили історію коледжу, а також – створити музей про всіх випускників, і про учасників війни на сході, і про Павла Ільчука, який загинув, захищаючи територіальну цілісність України.

Директор подякував всім працівникам, які зараз творять славну історію навчального закладу. Наші студенти – учасники міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів. Їхніми успіхами маємо право гордитися. Нещодавно Грицюк Каріна стала призером Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу студентсько-учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

Савчинець Г. Д. вручила Нагорному Р. В. Грамоту Міністерства освіти і науки України, творчого об’єднання «Сонечко» за сприяння студентам в участі у міжнародних конкурсах.

Наступна нагорода – викладачу української мови та літератури Дем'янчук О. В. за підготовку студентки групи П-11 Грицюк Каріни, яка зайняла 1-ше місце у фінальному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка. Грамоти вручено також Каріні Грицюк та її матері – пані Світлані.

З нагоди святкування Дня народження коледжу видано святковий наказ. Тож грамот і подяк отримало дуже багато людей – викладачів та студентів – за досягнуті успіхи, за активну участь у громадському житті коледжу, за зміцнення матеріально-технічної бази.

Виступ-привітання голови циклової комісії суспільних дисциплін, члена Спілки журналістів України Свягли В. Ф. відзначився поетичністю, оптимізмом, образністю, крилатими висловами. Розпочавши поетичними рядками Нестора Чира про Надвірнянський коледж і завершивши закликом і надалі сіяти розумне й вічне, натхненно використавши досягнення ораторського мистецтва, Володимир Федорович заслужено отримав аплодисменти учасників лінійки.

Савчинець Г. Д.  подала програму святкового тижня.

Віторок, 15.05.18 р. – Вогник вшанування ветеранів коледжу.

Середа, 16.05.18р. – тематичні виховні години, зустрічі з відомими людьми, спортивні змагання.

Четвер, 17.05.18р. – Парад вишиванок, святкове дійство в Палаці культури і дозвілля молоді.

Субота, 19.05. 18р. – День відкритих дверей.

Гімн України сповістив про закриття урочистої лінійки, яка так гарно розпочала тиждень святкових заходів з нагоди 56-ї річниці від Дня народження Надвірнянського коледжу НТУ.

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Надвірнянський коледж НТУ святкує цьогоріч свою 56 весну. Урочистості з нагоди Дня народження навчального закладу розпочались в понеділок, 14.05. 2018 р. біля каплички Богоматері з Дитям.

Савчинець Г.Д., заступник директора з виховної роботи, розпочала урочисту лінійку поетичними рядками про розквіт рідного коледжу. Прозвучав Гімн України і ведуча запросила духовного наставника о. Богдана благословити коледжівську родину. Отець-мітрат відслужив Молебень до Богородиці і з пастирським благословенням звернувся до викладачів і студентів. Щирість і проникливість проповіді торкнулися кожного серця, вселяючи тверду віру у силу молитви, Божої опіки, материнської любові.

Галина Дмитрівна подякувала о. Богдану за допомогу у духовно-моральному вихованні студентів та активну пастирську участь у житті коледжу. А до слова запросила заслуженого працівника освіти – директора коледжу Нагорного Р. В.

Очільник навчального закладу звернувся до всіх із привітанням від себе та від Дмитриченка М. Ф. – ректора Національного транспортного університету. Відзначив, що 56 років функціонування – це 56 років невтомної праці і процвітання. Кількість випускників сягає чисельності населення Надвірної. Велика коледжівська сім'я  – це 250 працівників і понад тисячу студентів денного відділення. Ростислав Васильович підкреслив, що наш святий обов’язок – пам’ятати ветеранів, які творили історію коледжу, а також – створити музей про всіх випускників, і про учасників війни на сході, і про Павла Ільчука, який загинув, захищаючи територіальну цілісність України.

Директор подякував всім працівникам, які зараз творять славну історію навчального закладу. Наші студенти – учасники міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів. Їхніми успіхами маємо право гордитися. Нещодавно Грицюк Каріна стала призером Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу студентсько-учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

Савчинець Г. Д. вручила Нагорному Р. В. Грамоту Міністерства освіти і науки України, творчого об’єднання «Сонечко» за сприяння студентам в участі у міжнародних конкурсах.

Наступна нагорода – викладачу української мови та літератури Дем'янчук О. В. за підготовку студентки групи П-11 Грицюк Каріни, яка зайняла 1-ше місце у фінальному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка. Грамоти вручено також Каріні Грицюк та її матері – пані Світлані.

З нагоди святкування Дня народження коледжу видано святковий наказ. Тож грамот і подяк отримало дуже багато людей – викладачів та студентів – за досягнуті успіхи, за активну участь у громадському житті коледжу, за зміцнення матеріально-технічної бази.

Виступ-привітання голови циклової комісії суспільних дисциплін, члена Спілки журналістів України Свягли В. Ф. відзначився поетичністю, оптимізмом, образністю, крилатими висловами. Розпочавши поетичними рядками Нестора Чира про Надвірнянський коледж і завершивши закликом і надалі сіяти розумне й вічне, натхненно використавши досягнення ораторського мистецтва, Володимир Федорович заслужено отримав аплодисменти учасників лінійки.

Савчинець Г. Д.  подала програму святкового тижня.

Віторок, 15.05.18 р. – Вогник вшанування ветеранів коледжу.

Середа, 16.05.18р. – тематичні виховні години, зустрічі з відомими людьми, спортивні змагання.

Четвер, 17.05.18р. – Парад вишиванок, святкове дійство в Палаці культури і дозвілля молоді.

Субота, 19.05. 18р. – День відкритих дверей.

Гімн України сповістив про закриття урочистої лінійки, яка так гарно розпочала тиждень святкових заходів з нагоди 56-ї річниці від Дня народження Надвірнянського коледжу НТУ.

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

17 травня - День вишиванки!

16 травня 2018, 7:30 pm

17 травня долучайся до святкування Всесвітнього дня вишиванки у Надвірнянському коледжі Національного транспортного університету, свої світлини у вишиванці в соціальних мережах відмічай хештегом #вишиванка_НКНТУ і у нас буде свій вишиваний альбом!

17 травня - День вишиванки!

16 травня 2018, 7:26 pm

17 травня долучайся до святкування Всесвітнього дня вишиванки у Надвірнянському коледжі Національного транспортного університету, свої світлини у вишиванці в соціальних мережах відмічай хештегом #вишиванка_НКНТУ і у нас буде свій вишиваний альбом!

Єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш (Стів Джобс)

Знай наших!

Перегравши всіх своїх суперників на зональному та фінальному етапах, переможцями  у спартакіаді області 2017/2018 навчального року серед закладів вищої освіти з футзалу (дівчата) стали студентки Надвірнянського коледжу НТУ:

Русінова Яна – група ІС-21

Жбакова Марта – група Ф-31

Тріщук Яна - група О-32

Лукач Романа - група Ф-21

Дем'янець Анна - група Е-21

Печенюк Ганна – група ТТ-11

Шовгенюк Ганна – група ІТ-31

Мазурак Романа – група ІТ-11

Дроздюк Наталія – група Ф-11

Стовбан Юлія - група ТТ-11

Керівник фізичного виховання - В. Гекманюк, тренер - Б. Пинчук.

Бажаємо всім спортсменам та їх наставникам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, великої наполегливості та наснаги у здійсненні всіх починань і задумів, нових спортивних звершень і перемог. Нехай Ваші досягнення, натхненна праця і надалі примножують спортивну славу нашого навчального закладу. Удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

  

  

 

Єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш (Стів Джобс)

Знай наших!
Перегравши всіх своїх суперників на зональному та фінальному етапах, переможцями  у спартакіаді області 2017/2018 навчального року серед закладів вищої освіти з футзалу (дівчата) стали студентки Надвірнянського коледжу НТУ:

Русінова Яна – група ІС-21

Жбакова Марта – група Ф-31

Тріщук Яна - група О-32

Лукач Романа - група Ф-21

Дем'янець Анна - група Е-21

Печенюк Ганна – група ТТ-11

Шовгенюк Ганна – група ІТ-31

Мазурак Романа – група ІТ-11

Дроздюк Наталія – група Ф-11

Стовбан Юлія - група ТТ-11

Керівник фізичного виховання - В. Гекманюк, тренер - Б. Пинчук.

Бажаємо всім спортсменам та їх наставникам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, великої наполегливості та наснаги у здійсненні всіх починань і задумів, нових спортивних звершень і перемог. Нехай Ваші досягнення, натхненна праця і надалі примножують спортивну славу нашого навчального закладу. Удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

  

  

JoomShaper