Адміністратор

Адміністратор

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco nisi.

 «Усі шукають щастя країну, а вона в твоєму серці: Україна!»

17.05.2018 року  в Центрі студентської творчості – Палаці культури  та дозвілля молоді Надвірнянського коледжу НТУ – відбулося урочисте святкове дійство з нагоди 56- ї  річниці від дня народження навчального закладу. День коледжу гармонійно злився з двома святами: Вознесінням Господнім та Всесвітнім днем вишиванки, який відзначають в Україні та за її межами вже 12 років поспіль.

Також не дивно, що в цей день коледж зацвів веселковим розмаєм вишиванок. Студентсько-викладацька громада зібралась на площі біля каплички Богоматері і ошатною колоною попрямувала до Палацу культури коледжу. Своєрідний парад вишиванок, флеш-моб. 

У холі Центру студентської творчості інструментальний  ансамбль зустрічав усіх запальними народними мелодіями, даруючи привітання і радість передчуття святкових хвилин.

Ведучі – Мала Андріана та Савчин Назар – розпочали святкове дійство. зі сцени полинув хоровий спів "Моя молитва нехай лине..».

Ведучі запросили до слова заслуженого працівника освіти України, почесного автотранспортника України, голову ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а., члена Вченої ради університету, відмінника освіти України, члена комісії управління освіти і науки Івано-Франківської ОДА Нагорного Р. В., який 46 років своєї плідної діяльності віддав розвиткові рідного навчального закладу, з них 24 роки – на посаді директора.

Очільник коледжу підкреслив, що в нас великі досягнення, тому слід гордитись коледжем, Надвірною, Україною. За 56 років коледж дав путівки в життя тисячам випускників. Їх кількість вже перевершила чисельність населення Надвірної. Шана і вдячність ветеранам, які творили історію коледжу. Про розквіт Надвірнянського коледжу свідчить все: і багата сучасна матеріально-технічна база, і ошатний вигляд чималої території, досягнення в інтелектуальній діяльності, перемоги  у спортивних змаганнях; участь у міжнародних форумах. Гордимося досягненнями студентів: Каріною  Грицюк, яка на цілу Україну прославила Надвірнянський коледж у конкурсі ім.. Т. Г. Шевченка. Господар навчального закладу всім студентам за творення сучасної славної історії коледжу, за любов до нього.

Голова міської ради Андрійович З. М. підкреслив, що коледж – візитівка Надвірної. Не випадково святкове дійство відбувається в день Господнього Вознесіння і в Міжнародний день вишиванки. Домашнє родинне вогнище, яке панує в коледжі, - це заслуга викладачів, директора, всіх працівників. Тут виховують людей, які будуть по-новому мислити, професіоналів з почуттям національної гідності. Міський голова побажав коледжу процвітання і продовжувати славну традицію і в 90-ий, і в 100-літній ювілей.

Вже традиційно в коледжі вшановують ветеранів. Тож до слова запрошується улюблений викладач Тріфонова Л. О., яка подякувала за оплески і зізналась, що поринула в атмосферу радості, добра, святковості. Ветеран праці побажала словами притчі про три дари: здоров’я, забуття негараздів та інтуїції. Подякувала за пам'ять про ветеранів, яким щорічно влаштовують свято. Царство небесне тим, хто не дожив до цього дня.

Ансамбль скрипалів виконує задушевну мелодію, а на екрані в цей час пропливають світлини…  Ці люди  творили історію коледжу.

Від імені випускників 1987 року виступив Іваніщак Василь, подарувавши автомобільному відділенню тестер. Висловив слова вдячності і радість з приводу зустрічі. Побажав присутнім привітати коледж із 100-річчям.

Художніми номерами, майстерно підібраними та виконаними, переткане і ювілейне дійство, що засвідчило високий професіоналізм і логічну довершеність у складанні програми свята. Музичні вітання линули від Цюпило Аліни, Русінової Яни, Савчина Назара. Надзвичайно розчулила всіх присутніх пісня «Там, де біля тополі калина росте…», яка нагадала про втрату синів і незагоєну втрату батьків.

Колоритний танець-жарт «Старий гуцул» майстерно виконали Плитус Ростислав, Дубінська Анна (випускники) та Ціщук Діана  (другокурсниця).

Ювілейне дійство поєднало в собі елементи представницького форуму, презентацію талантів, веселковий розмай вишиванок, який об’єднав велику коледжівську родину гамою кольорів, багатством візерунків і розумінням, що українська вишиванка - національний бренд.

Лейтмотивом останнього музичного вітання стали слова: «Усі шукають щастя країну, а вона в твоєму серці: Україна!».

Розвивайся, Надвірнянський коледже, під покровом Божим і благословенням на многії літа!

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

«Усі шукають щастя країну, а вона в твоєму серці: Україна!»

17.05.2018 року  в Центрі студентської творчості – Палаці культури  та дозвілля молоді Надвірнянського коледжу НТУ – відбулося урочисте святкове дійство з нагоди 56- ї  річниці від дня народження навчального закладу. День коледжу гармонійно злився з двома святами: Вознесінням Господнім та Всесвітнім днем вишиванки, який відзначають в Україні та за її межами вже 12 років поспіль.

Також не дивно, що в цей день коледж зацвів веселковим розмаєм вишиванок. Студентсько-викладацька громада зібралась на площі біля каплички Богоматері і ошатною колоною попрямувала до Палацу культури коледжу. Своєрідний парад вишиванок, флеш-моб. 

У холі Центру студентської творчості інструментальний  ансамбль зустрічав усіх запальними народними мелодіями, даруючи привітання і радість передчуття святкових хвилин.

Ведучі – Мала Андріана та Савчин Назар – розпочали святкове дійство. зі сцени полинув хоровий спів "Моя молитва нехай лине..».

Ведучі запросили до слова заслуженого працівника освіти України, почесного автотранспортника України, голову ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а., члена Вченої ради університету, відмінника освіти України, члена комісії управління освіти і науки Івано-Франківської ОДА Нагорного Р. В., який 46 років своєї плідної діяльності віддав розвиткові рідного навчального закладу, з них 24 роки – на посаді директора.

Очільник коледжу підкреслив, що в нас великі досягнення, тому слід гордитись коледжем, Надвірною, Україною. За 56 років коледж дав путівки в життя тисячам випускників. Їх кількість вже перевершила чисельність населення Надвірної. Шана і вдячність ветеранам, які творили історію коледжу. Про розквіт Надвірнянського коледжу свідчить все: і багата сучасна матеріально-технічна база, і ошатний вигляд чималої території, досягнення в інтелектуальній діяльності, перемоги  у спортивних змаганнях; участь у міжнародних форумах. Гордимося досягненнями студентів: Каріною  Грицюк, яка на цілу Україну прославила Надвірнянський коледж у конкурсі ім.. Т. Г. Шевченка. Господар навчального закладу всім студентам за творення сучасної славної історії коледжу, за любов до нього.

Голова міської ради Андрійович З. М. підкреслив, що коледж – візитівка Надвірної. Не випадково святкове дійство відбувається в день Господнього Вознесіння і в Міжнародний день вишиванки. Домашнє родинне вогнище, яке панує в коледжі, - це заслуга викладачів, директора, всіх працівників. Тут виховують людей, які будуть по-новому мислити, професіоналів з почуттям національної гідності. Міський голова побажав коледжу процвітання і продовжувати славну традицію і в 90-ий, і в 100-літній ювілей.

Вже традиційно в коледжі вшановують ветеранів. Тож до слова запрошується улюблений викладач Тріфонова Л. О., яка подякувала за оплески і зізналась, що поринула в атмосферу радості, добра, святковості. Ветеран праці побажала словами притчі про три дари: здоров’я, забуття негараздів та інтуїції. Подякувала за пам'ять про ветеранів, яким щорічно влаштовують свято. Царство небесне тим, хто не дожив до цього дня.

Ансамбль скрипалів виконує задушевну мелодію, а на екрані в цей час пропливають світлини…  Ці люди  творили історію коледжу.

Від імені випускників 1987 року виступив Іваніщак Василь, подарувавши автомобільному відділенню тестер. Висловив слова вдячності і радість з приводу зустрічі. Побажав присутнім привітати коледж із 100-річчям.

Художніми номерами, майстерно підібраними та виконаними, переткане і ювілейне дійство, що засвідчило високий професіоналізм і логічну довершеність у складанні програми свята. Музичні вітання линули від Цюпило Аліни, Русінової Яни, Савчина Назара. Надзвичайно розчулила всіх присутніх пісня «Там, де біля тополі калина росте…», яка нагадала про втрату синів і незагоєну втрату батьків.

Колоритний танець-жарт «Старий гуцул» майстерно виконали Плитус Ростислав, Дубінська Анна (випускники) та Ціщук Діана  (другокурсниця).

Ювілейне дійство поєднало в собі елементи представницького форуму, презентацію талантів, веселковий розмай вишиванок, який об’єднав велику коледжівську родину гамою кольорів, багатством візерунків і розумінням, що українська вишиванка - національний бренд.

Лейтмотивом останнього музичного вітання стали слова: «Усі шукають щастя країну, а вона в твоєму серці: Україна!».

Розвивайся, Надвірнянський коледже, під покровом Божим і благословенням на многії літа!

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

24.05.2018 року об 11:30 у Надвірнянському коледжі Національного транспортного університету було проведено конкурс «Фігурне водіння автомобіля» серед студентів ІІІ-ІV курсів  автомеханічного відділення.

Як відомо, фігурне водіння – це швидкісний рух автомобіля за маршрутом траси, що позначена фішками. Запропонований «надвірнянський варіант» - досить складний, оскільки окрім алгоритму та фігурності проходження перешкод важливими були точність та швидкість на ускладнених трасах (круті повороти, «змійки», розвороти на 180 градусів заднім та переднім ходом). Запорука успіху – точність проходження  усіх перешкод та відчуття габаритів власного автомобіля.

Напередодні конкурсу усі охочі мали можливість потренуватися на місці проведення змагань та пройти навчальний інструктаж від досвідчених тренерів. 

Учасники змагання продемонстрували  високу підготовку у вправності керування транспортними засобами та показали відмінні результати.

Переможцями конкурсу стали:

1. Перцович Василь, студент групи ТС-31

2. Лейб`юк Василь, студент групи  ЕМ-41

3. Герелюк Василь, студент групи Т-41     

Переможці отримали грамоти та  грошові премії!

    

    

    

    

    

    

    

    

 

 

 

 

24.05.2018 року об 11:30 у Надвірнянському коледжі Національного транспортного університету було проведено конкурс «Фігурне водіння автомобіля» серед студентів ІІІ-ІV курсів  автомеханічного відділення.

Як відомо, фігурне водіння – це швидкісний рух автомобіля за маршрутом траси, що позначена фішками. Запропонований «надвірнянський варіант» - досить складний, оскільки окрім алгоритму та фігурності проходження перешкод важливими були точність та швидкість на ускладнених трасах (круті повороти, «змійки», розвороти на 180 градусів заднім та переднім ходом). Запорука успіху – точність проходження  усіх перешкод та відчуття габаритів власного автомобіля.

Напередодні конкурсу усі охочі мали можливість потренуватися на місці проведення змагань та пройти навчальний інструктаж від досвідчених тренерів. 

Учасники змагання продемонстрували  високу підготовку у вправності керування транспортними засобами та показали відмінні результати.

Переможцями конкурсу стали:

1. Перцович Василь, студент групи ТС-31

2. Лейб`юк Василь, студент групи  ЕМ-41

3. Герелюк Василь, студент групи Т-41     

Переможці отримали грамоти та  грошові премії!

    

    

    

    

    

    

    

    

 

 

 

Висока нагорода і визнання за глибокі знання та творчий пошук!

Студентку - першокурсницю Грицюк Каріну нагороджено дипломом І ступеня

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Цього року у фінальному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь 772 шанувальники творчості Кобзаря. За результатами змагань заключного етапу змагання 386 учасників визнано переможцями: дипломи І ступеня вибороли 59 учасників, ІІ ступеня – 128, ІІІ ступеня – 199.

22 травня 2018 року, в річницю перепоховання  Тараса Шевченка в Україні, відбулася  урочиста церемонія нагородження переможців, які одержали дипломи I ступеня.

Наш навчальний заклад представляли Грицюк Каріна, студентка першого курсу навчально-методичного центру загальноосвітньої підготовки та Дем’янчук Олеся Віталіївна, викладач української мови і літератури.

Талановиту молодь та її наставників до Національного музею Тараса Шевченка у Києві прийшли привітати Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та голова журі конкурсу Дмитро Дроздовський.

В’ячеслав Кириленко зазначив, що збереження мови – це справа національної безпеки і наголосив на необхідності прийняття нового закону про українську мову.

Лілія Гриневич привітала молодь із перемогою: «Впевнена, що попереду  у вас ще багато інших, нових звершень. Ними ви розбудовуєте себе, свою особистість, свій народ». Також міністр подякувала батькам і педагогам, які зуміли виховати небайдужих до своєї мови та культури юних громадян.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич побажала переможцям творчого змагання безстрашно та вільно йти за своїм серцем, як це робив Тарас Шевченко.«У дорослому житті перед вами обов’язково колись стане вибір «мінятися кайданами та торгувати правдою» чи «просто йти та не мати й зерна неправди за собою». Я зичу вам, щоб вибір цей був для вас легким та очевидним», – сказала очільник МОН.

Переможцям VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу було вручено пам’ятні дипломи.  Відповідно до Указу Президента України Грицюк Каріні призначено іменну стипендію.

Україна багата патріотами та талановитою молоддю!
       Україна має таланти!
       Слава Україні!

Висока нагорода і визнання за глибокі знання та творчий пошук!

Студентку - першокурсницю Грицюк Каріну нагороджено дипломом І ступеня

VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Цього року у фінальному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь 772 шанувальники творчості Кобзаря. За результатами змагань заключного етапу змагання 386 учасників визнано переможцями: дипломи І ступеня вибороли 59 учасників, ІІ ступеня – 128, ІІІ ступеня – 199.

22 травня 2018 року, в річницю перепоховання  Тараса Шевченка в Україні, відбулася  урочиста церемонія нагородження переможців, які одержали дипломи I ступеня.

Наш навчальний заклад представляли Грицюк Каріна, студентка першого курсу навчально-методичного центру загальноосвітньої підготовки та Дем’янчук Олеся Віталіївна, викладач української мови і літератури.

Талановиту молодь та її наставників до Національного музею Тараса Шевченка у Києві прийшли привітати Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та голова журі конкурсу Дмитро Дроздовський.

В’ячеслав Кириленко зазначив, що збереження мови – це справа національної безпеки і наголосив на необхідності прийняття нового закону про українську мову.

Лілія Гриневич привітала молодь із перемогою: «Впевнена, що попереду  у вас ще багато інших, нових звершень. Ними ви розбудовуєте себе, свою особистість, свій народ». Також міністр подякувала батькам і педагогам, які зуміли виховати небайдужих до своєї мови та культури юних громадян.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич побажала переможцям творчого змагання безстрашно та вільно йти за своїм серцем, як це робив Тарас Шевченко.«У дорослому житті перед вами обов’язково колись стане вибір «мінятися кайданами та торгувати правдою» чи «просто йти та не мати й зерна неправди за собою». Я зичу вам, щоб вибір цей був для вас легким та очевидним», – сказала очільник МОН.

Переможцям VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу було вручено пам’ятні дипломи.  Відповідно до Указу Президента України Грицюк Каріні призначено іменну стипендію.

Україна багата патріотами та талановитою молоддю!
       Україна має таланти!
       Слава Україні!

Щорічно в травні з ініціативи директора Надвірнянського коледжу НТУ Нагорного Р. В. та голови профспілкового комітету Микитина А. І. проводиться вогник вшанування і подяки ветеранам праці навчального закладу.

15.05.2018р. в рамках святкування 56-ої річниці від Дня народження єдиного на теренах Надвірнянщини і відомого в усій Україні коледжу відбулося свято шани і подяки.

Цей день – свято спілкування, теплих зустрічей, свято спогадів і молодості. Люди, які творили історію коледжу, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку, мають можливість побачитись, згадати минуле і просто відпочити у теплій, затишній атмосфері. Працівники їдальні Надвірнянського коледжу пригощають гостей смаколиками, студенти дарують пісенні сувеніри.

Шановних ветеранів привітав директор Нагорний Р. В., помічник директора з кадрових питань Білецька Л. М., голова профспілки Микитин А. І., голова профспілки Микитин А. І. Вони знайшли в своїм серці найтепліші слова вдячності, пошани і взаєморозуміння, допомогли бодай на мить повернутись у молодість, поринути в приємні спогади.

Ведуча свята, заступник директора з виховної роботи Савчинець Г.Д., щиро побажала шановним гостям здоров’я, благополуччя, радості, миру, щасливого майбутнього на довгії і многії літа.

Художню програму свята підготували працівники Центру дозвілля студентської молоді коледжу. Прекрасні українські пісні линули з вуст студентів Русінової Яни, Чехунова Андрія, Мисюк Яни.

Пісенні сувеніри створили бадьорий настрій і приєдналися до привітань, нагадали про День матері, навіяли щемливі спогади, повернули в літа молодії, зворушили серця присутніх.

Від імені ветеранів із спогадами та словами подяки виступили Тріфонова Л. О., Кантор М. І., Корчова П. І., Гнатишак В. Ф., Федак В. М., Дребот О. Ю.

Гладиш М. І. щорічно із виступом – привітанням вручає директору коледжу коровай – символ гостинності. Угринюк М. Д. подарував присутнім кілька пісень.

Атмосфера вдячності, шани і тепла зігріла серця запрошених. Їм приємно, що в цей непростий час та ще й у насичений  подіями тиждень святкування 56-ї річниці Надвірнянський коледж НТУ вже дванадцятий рік поспіль вшановує своїх ветеранів і висловлює їм вдячність, дарує радість спілкування і відчуття щасливої миті, коли душа молодіє.

  

      

  

  

  

  

  

  

  

День відкритих дверей коледжу

22 травня 2018, 12:00 am

День відкритих дверей у Надвірнянському коледжі НТУ — це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю.

19 травня 2018 року у рамках святкування 56-ї річниці коледжу у центрі студентської творчості та дозвілля пройшов День відкритих дверей, гостями якого були учні 9-их, 10-их класів, професійно-технічних навчальних закладів та їх батьки з Надвірнянського, Косівського, Долинського, Богородчанського, Городенківського районів та населених пунктів Яремчанської міської ради.

Перший етап зустрічі - реєстрація учасників, знайомство із завідувачами відділень, спілкування з провідними спеціалістами. Програмою Дня відкритих дверей було передбачено презентації напрямів підготовки та спеціальностей. З цією метою в холі було облаштовано імпровізовану майстерню професій, де було представлено професії механіка, електромеханіка, логіста, дорожника, секретаря-діловода, юриста, фінансиста, економіста, бухгалтера, програміста. Тому після реєстрації гості мали можливість  ознайомитись з особливостями тієї чи іншої професії, спробувати себе у ролі механіка, юриста тощо, пройти спеціальні тести на виявлення природних здібностей щодо обраної професії, поспілкуватися з викладачами та отримати відповіді на численні запитання. Викладачі коледжу, які приймали активну участь у організації та проведенні заходу ділилися своїм досвідом, давали поради і рекомендації.

Представники Приймальної комісії Надвірнянського коледжу НТУ надавали консультації майбутнім абітурієнтам та їх батькам з питань вступної кампанії 2018.

Наступним етапом проведення заходу була концертна програма в  актовій  залі  коледжу. До уваги майбутніх абітурієнтів та їх батьків було представлено фільм про коледж та  виступи студентів-учасників художньої самодіяльності. Директор коледжу, Ростислав Васильович Нагорний розповів про сучасну матеріально-технічну базу та належні умови для навчання та самореалізації. Запрошений випускник дорожньо-експлуатаційного відділення,  Назар Павлюк розповів присутнім про можливості, які відкриваються перед випускниками Надвірнянського коледжу НТУ. Студент 4-го курсу економічного відділення, Андрій Хопта поділився своїми враження про навчання у коледжі. На завершення слухачам підготовчих курсів, переможцям олімпіад з математики та української мови серед слухачів підготовчих курсів Надвірнянського коледжу НТУ було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Шановні абітурієнти!

Справжній успіх приносить лише та робота, яку обирають за власним бажанням, відповідно до інтересів та здібностей. Сподіваємось, що Ви отримали вичерпну інформацію про коледж та можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля. На даному етапі Вашого життя важливо, бути активними і креативними у виборі професії та майбутнього.

  

  

  

   

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Щорічно в травні з ініціативи директора Надвірнянського коледжу НТУ Нагорного Р. В. та голови профспілкового комітету Микитина А. І. проводиться вогник вшанування і подяки ветеранам праці навчального закладу.

15.05.2018р. в рамках святкування 56-ої річниці від Дня народження єдиного на теренах Надвірнянщини і відомого в усій Україні коледжу відбулося свято шани і подяки.

Цей день – свято спілкування, теплих зустрічей, свято спогадів і молодості. Люди, які творили історію коледжу, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку, мають можливість побачитись, згадати минуле і просто відпочити у теплій, затишній атмосфері. Працівники їдальні Надвірнянського коледжу пригощають гостей смаколиками, студенти дарують пісенні сувеніри.

Шановних ветеранів привітав директор Нагорний Р. В., помічник директора з кадрових питань Білецька Л. М., голова профспілки Микитин А. І., голова профспілки Микитин А. І. Вони знайшли в своїм серці найтепліші слова вдячності, пошани і взаєморозуміння, допомогли бодай на мить повернутись у молодість, поринути в приємні спогади.

Ведуча свята, заступник директора з виховної роботи Савчинець Г.Д., щиро побажала шановним гостям здоров’я, благополуччя, радості, миру, щасливого майбутнього на довгії і многії літа.

Художню програму свята підготували працівники Центру дозвілля студентської молоді коледжу. Прекрасні українські пісні линули з вуст студентів Русінової Яни, Чехунова Андрія, Мисюк Яни.

Пісенні сувеніри створили бадьорий настрій і приєдналися до привітань, нагадали про День матері, навіяли щемливі спогади, повернули в літа молодії, зворушили серця присутніх.

Від імені ветеранів із спогадами та словами подяки виступили Тріфонова Л. О., Кантор М. І., Корчова П. І., Гнатишак В. Ф., Федак В. М., Дребот О. Ю.

Гладиш М. І. щорічно із виступом – привітанням вручає директору коледжу коровай – символ гостинності. Угринюк М. Д. подарував присутнім кілька пісень.

Атмосфера вдячності, шани і тепла зігріла серця запрошених. Їм приємно, що в цей непростий час та ще й у насичений  подіями тиждень святкування 56-ї річниці Надвірнянський коледж НТУ вже дванадцятий рік поспіль вшановує своїх ветеранів і висловлює їм вдячність, дарує радість спілкування і відчуття щасливої миті, коли душа молодіє.

  

      

  

  

  

  

  

  

  

 

День відкритих дверей коледжу

22 травня 2018, 12:00 am

 

День відкритих дверей у Надвірнянському коледжі НТУ — це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою студентською молоддю.

19 травня 2018 року у рамках святкування 56-ї річниці коледжу у центрі студентської творчості та дозвілля пройшов День відкритих дверей, гостями якого були учні 9-их, 10-их класів, професійно-технічних навчальних закладів та їх батьки з Надвірнянського, Косівського, Долинського, Богородчанського, Городенківського районів та населених пунктів Яремчанської міської ради.

Перший етап зустрічі - реєстрація учасників, знайомство із завідувачами відділень, спілкування з провідними спеціалістами. Програмою Дня відкритих дверей було передбачено презентації напрямів підготовки та спеціальностей. З цією метою в холі було облаштовано імпровізовану майстерню професій, де було представлено професії механіка, електромеханіка, логіста, дорожника, секретаря-діловода, юриста, фінансиста, економіста, бухгалтера, програміста. Тому після реєстрації гості мали можливість  ознайомитись з особливостями тієї чи іншої професії, спробувати себе у ролі механіка, юриста тощо, пройти спеціальні тести на виявлення природних здібностей щодо обраної професії, поспілкуватися з викладачами та отримати відповіді на численні запитання. Викладачі коледжу, які приймали активну участь у організації та проведенні заходу ділилися своїм досвідом, давали поради і рекомендації.

Представники Приймальної комісії Надвірнянського коледжу НТУ надавали консультації майбутнім абітурієнтам та їх батькам з питань вступної кампанії 2018.

Наступним етапом проведення заходу була концертна програма в  актовій  залі  коледжу. До уваги майбутніх абітурієнтів та їх батьків було представлено фільм про коледж та  виступи студентів-учасників художньої самодіяльності. Директор коледжу, Ростислав Васильович Нагорний розповів про сучасну матеріально-технічну базу та належні умови для навчання та самореалізації. Запрошений випускник дорожньо-експлуатаційного відділення,  Назар Павлюк розповів присутнім про можливості, які відкриваються перед випускниками Надвірнянського коледжу НТУ. Студент 4-го курсу економічного відділення, Андрій Хопта поділився своїми враження про навчання у коледжі. На завершення слухачам підготовчих курсів, переможцям олімпіад з математики та української мови серед слухачів підготовчих курсів Надвірнянського коледжу НТУ було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Шановні абітурієнти!

Справжній успіх приносить лише та робота, яку обирають за власним бажанням, відповідно до інтересів та здібностей. Сподіваємось, що Ви отримали вичерпну інформацію про коледж та можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля. На даному етапі Вашого життя важливо, бути активними і креативними у виборі професії та майбутнього.

  

  

  

   

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

JoomShaper