Районний турнір з міні-футболу

У рамках заходів з нагоди відзначення 56-річчя від часу створення Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету 16 травня на спортивному майданчику вишу було проведено районний турнір з міні-футболу серед дівчат. Завітали чотири команди з Гвозда, Стримби, Фитькова та Чорного Потоку.

У першому півфінальному матчі команди в основний час зіграли унічию 1-1. На гол Ольги Дячук відповіла фитьківчанка Тетяна Семенюк. Довелося пробивати післяматчеві пенальті, де більш вправними  виявились дівчата з Фитькова, які й  завоювали путівку до фіналу, а чорнопотоківські дівчата змушені були грати в матчі за третє місце.

У другому півфіналі зіграли команди зі Стримби та Гвозда. Багатий на голи поєдинок завершився з рахунком 4:3 на користь дівчат з с.Гвізд. На дублі Вікторії та Анастасії Синяк стримбівчанки відповіли тільки дублем Марії Шпитко та голом Анастасії Томяк.

Матч за бронзу між командами Стримби та Чорного Потоку під час наданого  основного часу не виявив переможця. Вікторія Павлюк і Анастасія Томяк зі Стримби та Іванна Шовгенюк і Ольга Дячук зробили рахунок 2:2. У пробитті післяматчевих пенальті футбольна фортуна відвернулась від спортсменок із гірського села вдруге, натомість була прихильною до стримбівської команди, яка і святкувала перемогу.

Фінал вийшов дуже напруженим та бойовим. Долю матчу вирішив єдиний влучний удар Анастасії Синяк, який допоміг команді с.Гвізд стати переможцем міні-футбольного турніру.

Хочемо наголосити, що всі дівчата займаються навчально-тренувальним процесом з футболу в структурі ЖФК"Надвірняночка" під орудою відомого тренера Богдана Пинчука. Можливо, саме сьогодні у дівчат з'явилося бажання в майбутньому стати чудовими студентками Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, які будуть кувати спортивну славу нашого закладу вищої освіти не тільки на теренах Надвірнянщини, але і за її межами.

  

  

  

  

JoomShaper