Щорічно в травні з ініціативи директора Надвірнянського коледжу НТУ Нагорного Р. В. та голови профспілкового комітету Микитина А. І. проводиться вогник вшанування і подяки ветеранам праці навчального закладу.
15.05.2018р. в рамках святкування 56-ої річниці від Дня народження єдиного на теренах Надвірнянщини і відомого в усій Україні коледжу відбулося свято шани і подяки.
Цей день – свято спілкування, теплих зустрічей, свято спогадів і молодості. Люди, які творили історію коледжу, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку, мають можливість побачитись, згадати минуле і просто відпочити у теплій, затишній атмосфері. Працівники їдальні Надвірнянського коледжу пригощають гостей смаколиками, студенти дарують пісенні сувеніри.
Шановних ветеранів привітав директор Нагорний Р. В., помічник директора з кадрових питань Білецька Л. М., голова профспілки Микитин А. І., голова профспілки Микитин А. І. Вони знайшли в своїм серці найтепліші слова вдячності, пошани і взаєморозуміння, допомогли бодай на мить повернутись у молодість, поринути в приємні спогади.
Ведуча свята, заступник директора з виховної роботи Савчинець Г.Д., щиро побажала шановним гостям здоров’я, благополуччя, радості, миру, щасливого майбутнього на довгії і многії літа.
Художню програму свята підготували працівники Центру дозвілля студентської молоді коледжу. Прекрасні українські пісні линули з вуст студентів Русінової Яни, Чехунова Андрія, Мисюк Яни.
Пісенні сувеніри створили бадьорий настрій і приєдналися до привітань, нагадали про День матері, навіяли щемливі спогади, повернули в літа молодії, зворушили серця присутніх.
Від імені ветеранів із спогадами та словами подяки виступили Тріфонова Л. О., Кантор М. І., Корчова П. І., Гнатишак В. Ф., Федак В. М., Дребот О. Ю.
Гладиш М. І. щорічно із виступом – привітанням вручає директору коледжу коровай – символ гостинності. Угринюк М. Д. подарував присутнім кілька пісень.
Атмосфера вдячності, шани і тепла зігріла серця запрошених. Їм приємно, що в цей непростий час та ще й у насичений подіями тиждень святкування 56-ї річниці Надвірнянський коледж НТУ вже дванадцятий рік поспіль вшановує своїх ветеранів і висловлює їм вдячність, дарує радість спілкування і відчуття щасливої миті, коли душа молодіє.
