
27 вересня 2019 року на конференції трудового колективу Національного транспортного університету за запрошенням ректора М.Ф. Дмитриченка відбулася зустріч з керівником Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодору» С.Р. Новаком, який презентував Стратегію розвитку автомобільних доріг України на 2019-2024 рр.
Голова «Укравтодору» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців для автомобільно-дорожнього комплексу України, активну участь у науково-дослідній роботі та у зв’язку із 75-річчям від дня заснування університету нагородив співробітників університету та структурних підрозділів «Знаками Пошани», Грамотами та Подяками «Укравтодору».
Подякою «Укравтодору» нагороджено завідувача дорожньо-експуатаціійного відділення Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету Кундиса Анатолія Юрійовича та викладача циклової комісії організації перевезень та будівництва Кузьмич Мар`яну Василівну.
Рішенням Транспортної академії України було обрано С.Р. Новака дійсним членом академіком Транспортної академії України.

