Життя студентів в гуртожитку №1

24 та 25 вересня у гуртожитку №1 проходив турнір з міні-футболу, який організував спортивний сектор Ради гуртожитку на чолі з Григоращуком Миколою (група ТТ-42). Він же і головний суддя.

Змагання проходили в гострій боротьбі. Приємно відзначити, що участь у змаганнях брали і дівчата. Перемогу здобула, в суперечливих умовах, команда Матчука Дениса (група ІТ-31). Хорошу гру продемонстрували Дзебчук Сергій (група ІТ-41), Матчук Денис (група ІТ-31), Старостенко Ілонна (група І-21), Паладіюк Каріна (група І-21), Печеню Ганна (група ТТ-31) та інші.

Всі команди були відзначені нагородами.

     

 

26 вересня Рада гуртожитку №1 організувала і провела вечір-посвяту першокурсників у студенти. Вечір провели Зозук Марія (група ІТ-31) та Дзебчук Сергій (група ІТ-41).

Першокурсники брали участь у конкурсах, відповідали на запитання ведучих, які розповіли їм хто такі студенти. Продемонстрували фільм «Життя у нашому гуртожитку» (робота групи студентів старшокурсників).

Вкінці вечора першокурсники проголосили клятву, що будуть чесними, чемними, старанними студентами нашого коледжу. В проведенні вечора допомагали також Стовбан Юлія (група ТТ-31) – музичний супровід) та Дроздюк Наталія (група Ф-31).

Після вечора відбулась святкова дискотека.

Вихователь гуртожитку №1 Борко Л.В.

JoomShaper