Нещодавно група ОП-31 Надвірнянського коледжу НТУ вирушила до м. Івано-Франківська. Познайомилися з новими експонатами Геологічного музею, побували на фотовиставці. Та найбільше часу присвятили ознайомленню з науковим містечком Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу «Нова енергія».
«Нова енергія» – це сучасна платформа для отримання знань та повноцінний розважальний навчально-тренінговий комплекс для дітей, молоді та дорослих, людей похилого віку, де вони можуть ознайомитися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії (енергії сонця, води, вітру тощо). Головний вектор навчань та тренінгів – це роль енергії та енергоресурсів у житті людини. І, звичайно, без піци не обійшлося! Неповторний час студентства в стінах коледжу!
