Туристично-патріотичні змагання згуртували студентів перших курсів

2 жовтня 2018 року серед студентів першого курсу Надвірнянського коледжу НТУ проведено туристично-патріотичні змагання, приурочені 100-річчю проголошення ЗУНР та Міжнародному дню туризму.

Урочистою ходою під синьо-жовтим та червоно-чорним прапорами пройшла велика колона до міської зони відпочинку ім. Н. Яремчука.

Тут вишикувались на урочисту лінійку, виконали Гімн України. Із вступним словом про історичне значення Західноукраїнської Народної Республіки на шляху здобуття Україною незалежності виступила заступник директора Надвірнянського коледжу Савчинець Г.Д. Присутніх привітали голова міської ради Зіновій Андрійович та директор коледжу Ростислав Нагорний, підкреслюючи важливість даного заходу для відродження традицій українського народу, його історичної пам’яті, шани до борців за волю України. З метою виховання патріотизму, готовності захищати мирне небо Батьківщини і для популяризації туризму та здорового способу життя проведено це змістовне дозвілля, приурочене 100-ій річниці проголошення ЗУНР. Пісенний сувенір від старшокурсників подарував хор «Барви».

Розпочалась конкурсна програма представленням команд та комбінованою естафетою у трьох етапах: стрибки в мішках, біг на руках та перенесення сусіда. Значне пожвавлення і азарт вніс бій мішками на ковбанах та перетягування канату.

Наступний вид конкурсу – спортивне орієнтування, поділився на такі етапи: в’язання вузлів, запитання з історії України, розпалювання вогню, азимут, рух по колоді, рух по крутопохилій поверхні, перенесення потерпілого.

Продовжили змагання складанням-розкладанням наплічника, конкурсом патріотичної пісні та швидкісним поїданням каші і випиванням квасу.

Завершились змагання ватрою Пам’яті і виконанням Гімну Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина» на слова Ст. Чарнецького. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих борців за волю України.

Журі підвело підсумки змагань. Призові місця зайняли команди таких груп:

І місце        ЕМ-11

ІІ місце       ТБ-11

ІІІ місце      ІТ-11

Всі, задоволені і щасливо втомлені, на завершення посмакували кашею і чаєм, звареними на похідній кухні, яку люб’язно позичили Надвірнянський відділ ДСНС.

Приємно, що на цей патріотично-спортивний захід відгукнулись мер міста Надвірної, головний лікар Надвірнянської ЦРЛ, районний будинок культури, до речі, Володимир Гринішак, традиційно є членом суддівської комісії на загальноколеджівських спортивно-патріотичних святах, відділ ДСНС ­ – і всі надали посильну і таку доречну допомогу.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

JoomShaper