Екскурсія до Києва студентів Надвірнянського коледжу НТУ

26 вересня 2018 року студентів груп Е-31, І-21, Ф-21 з їхніми керівниками Купчак С.В., Дубінською Н.Ю. та Томчук Н.М. Київський вокзал зустрів холодним пронизливим вітром. Проте, подорож він не зіпсував.
Привітний Хрещатик зібрав нас під Монументом Незалежності (61-метрова Стелла), з якого і розпочався огляд історичних місць, де відбувалися основні події Революції Гідності. Собор Святої Софії запам’ятався строгою величчю та неповторністю. Михайлівський Золотоверхий монастир ще здалеку зачарував відблисками позолочених куполів. Розпис Андріївської церкви вразив яскравим оздобленням та незвичайним орнаментом. Мали можливість потрапити в казковий світ через зустріч з героями Лялькового театру. Барвисте розмаїття Шевченківського парку полонило своєю осінньою красою. Милувалися нескінченними просторами синьоокого Дніпра, який яскраво виблискував під сонячними проміннями. Могутність та велич стародавнього Києва представляв музей “Золоті ворота” – одна з найдавніших пам’яток столиці.
Найбезстрашніші учасники нашої екскурсії відвідали “Лабіринт привидів” – незвичне місце не для боягузів, які отримали масу емоцій та незабутніх вражень.
Студенти мали можливість оглянути будівлі урядових органів вищої виконавчої влади, які розмістилися в Урядовому порталі. 
Коли крокомір на гаджеті зафіксував 14 км пішого ходу, ми вже традиційно зайшли в McDonald’s на вечерю. І на завершення наших походеньок – “Київський торт.”
Як на мене, чудово проведений час, насичений новими подіями, емоціями, цікавими спогадами, де викладачі і студенти стали однією сім’єю, друзями, помічниками і порадниками.

Надія Дубінська, керівник групи І-21

  

  

JoomShaper