Тематичний захід «СНІД: знати, щоб жити».

     1 грудня – це день, в який з року в рік, увага всього світу прикута до проблеми боротьби з ВІЛ та СНІД…  Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – «мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст.

    30 листопада в читальному залі бібліотеки коледжу бібліотекарем Семенюк Т.П., вихователями гуртожитку №2 Грицюк Х.І. та Голинською Р.С. було проведено тематичний захід під назвою «СНІД: знати, щоб жити».

  

      Ведучі ще раз звернули увагу молоді на те, що на сьогодні ВІЛ (СНІД) не зважає на такі тради­ційні кордони, як статева чи расова приналежність, сексуальні вподобання, спосіб життя, соціальний статус. Усі ми рівні перед ризиком бути враженими ВІЛ-інфекцією, і тільки від нас самих, від нашого розуміння ризику, нашої поведінки залежить наше здоров'я. Слова ведучих були підсилені переглядом відеороликів: «Що таке життя», «СНІД», «Чому так важко вилікувати ВІЛ-СНІД», «СНІД- загроза людству».

JoomShaper