1 грудня – це день, в який з року в рік, увага всього світу прикута до проблеми боротьби з ВІЛ та СНІД… Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – «мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст.
30 листопада в читальному залі бібліотеки коледжу бібліотекарем Семенюк Т.П., вихователями гуртожитку №2 Грицюк Х.І. та Голинською Р.С. було проведено тематичний захід під назвою «СНІД: знати, щоб жити».
Ведучі ще раз звернули увагу молоді на те, що на сьогодні ВІЛ (СНІД) не зважає на такі традиційні кордони, як статева чи расова приналежність, сексуальні вподобання, спосіб життя, соціальний статус. Усі ми рівні перед ризиком бути враженими ВІЛ-інфекцією, і тільки від нас самих, від нашого розуміння ризику, нашої поведінки залежить наше здоров'я. Слова ведучих були підсилені переглядом відеороликів: «Що таке життя», «СНІД», «Чому так важко вилікувати ВІЛ-СНІД», «СНІД- загроза людству».
