«Живи чисто. Споживай відповідально». Під таким гаслом відбувся відкритий виховний захід у кабінеті-музеїї «Карпатська спадщина». У заході прийняли участь студенти всіх відділень II-IV курсів, які ознайомили присутніх з різними підходами до проблем відходів у Німеччині та Україні. Творчо-пошукові групи під керівництвом викладачів німецької мови Чайковської В.Я. та Непеляк У.В. працюють над даною темою з 2016 року. Так як більшість студентів-пошуковців вже закінчили вивчення німецької мови, то до продовження даної роботи залучені студенти і І курсу.
Великий інтерес викликав у присутніх екологічний подіум моделей, які продемонстрували нове бачення проблеми утилізації відходів.
Підсумковий тренінг щодо сортування сміття не залишив байдужим нікого з присутніх.





