«Мамо, спечи мені хліб з змерзлої картоплини….». Такими словами розпочалася година пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років, яку провели викладач історії, заступник директора з виховної роботи Савчинець Г.Д. та викладач англійської мови Мельник Л.М.
Студенти представили короткий історичний екскурс в політичне і економічне життя тогочасної України, використовуючи силу літературного слова і музики, спогади свідків штучно створеної трагедії. Даний захід не тільки відтворив страшні сторінки нашої історії, але й мав виховну цінність: шануймо «п’ять колосків» кожної свіжовипеченої хлібини!




