19 листопада 2017 року відбувся Третій Фестиваль фізичного експерименту фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Його відвідали та прийняли активну участь у заходах більше 350 учнів шкіл міста та області, були і гості з інших областей.
Учасники заходу отримали нагоду послухати науково-популярні лекції із реальними яскравими демонстраціями, прийняти участь у роботі лабораторій, долучитися до фізичного експерименту, випробувати себе у квестовому змаганні, поспілкуватися з науковцями, викладачами та студентами факультету.
Надвірнянський коледж НТУ представив команду студентів групи ЕМ-21 (Прокоп’юк Ростислав, Хімич Назар, Чермак Іван, Ломага Віктор, Заяць Роман, Гринішак Назар) під керівництвом викладача фізики Угорчука В.В. У лабораторіях та аудиторіях факультету все дихало наукою, азартом, захопленням, лунали дитячі голоси, все крутилося, оберталося, коливалося, горіло, диміло, літало, гриміло!.. Учасникам фестивалю було запропоновано фізичний конкурс, серед великої чисельності учнів, команді коледжу не було рівних і вони заслужено отримали І місце та цінні призи, а також море незабутніх емоцій.

Спільне фото команди коледжу з деканом фізико-технічного факультету, професором, доктором фізико-математичних наук Гасюком І. М.
Всі учасники, беручи участь у демонстраціях, на екскурсіях лабораторіями переконувались, що ФІЗИКА залишається найцікавішою, найважливішою і найперспективнішою наукою! Вітаємо з перемогою!!!



