Шановні колеги!

Коли на змочену осінніми дощами землю починає тихо падати жовтий лист, тоді приходить до нас свято – День працівника освіти. Так склалося символічно, що ми відзначаємо цей День саме восени. Як погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, колеги, даєте студентам неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.
Бути педагогом – це покликання. Часом воно межує з громадянським подвигом і доходить до самопожертви. А ще вчителювання - відповідальна й невимовно виснажлива праця. А ще – це незрівнянна радість Майстра від плекання Людської Душі. Це свято має свою магію, адже кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив вогник знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Дорогі колеги! Сьогодні Ваше свято - скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін Вам за натхненну і самовіддану працю. За непохитну віру в кожного студента, за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану своїм вихованцям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Бажаю вам творчих успіхів, натхнення й оптимізму, міцного здоров’я, злагоди і щастя у сім’ях.
У шибку жовтень стукає завзято,
Кленове листя стелить до порогу,
Бо час приходить всім нам привітати
Того, хто хист отримав педагога!
Хто має з документами мороку,
Але по-іншому не може жити.
Та й інформації такі потоки
Встигає за хвилини обробити!
Того, хто знову зранку поспішає,
Знання давати і добро творити,
Контрольні, хто вночі перевіряє,
Але ніяк не може розлюбити
Таку, буває, часом, не медову,
Роботу, що згадаєш й чорта, й Бога,
Але корисну, сонячну, чудову
Професію найкращу – педагога!
Ми перед вами хочемо вклонитись
І вибачення щиро попросити,
За те, що мали б ми на вас молитись,
І більше цінувати та любити.
Сьогодні всі вас дружно привітаємо,
Щоб смутку зовсім у душі не стало
І від душі, звичайно побажаємо,
Аби на все здоров’я вистачало!
Аби могли завжди життю радіти,
Так по-дитячому, відверто, щиро,
Натхнення вам, терпіння, щастя й миру
Цінуємо Вас, наші педагоги!
З повагою
директор Надвірнянського коледжу НТУ Р. В. Нагорний
