Привітання директора Надвірнянського коледжу НТУ Ростислава Васильовича Нагорного з Днем працівника освіти

Шановні колеги! 

Коли на змочену осінніми дощами землю починає тихо падати жовтий лист, тоді приходить до нас свято – День працівника освіти. Так склалося символічно, що ми відзначаємо цей День саме восени. Як погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, колеги, даєте студентам неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. 

Бути педагогом  – це покликання. Часом воно межує з громадянським подвигом і доходить до самопожертви. А ще вчителювання - відповідальна й невимовно виснажлива праця. А ще – це незрівнянна радість Майстра від плекання Людської Душі. Це свято має свою магію, адже кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив вогник  знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Дорогі колеги! Сьогодні Ваше свято - скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін Вам за натхненну і самовіддану працю. За непохитну віру в кожного студента, за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану своїм вихованцям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє.  Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Бажаю вам творчих успіхів, натхнення й оптимізму, міцного здоров’я, злагоди і щастя у сім’ях.

 

У шибку жовтень стукає завзято,

Кленове листя стелить до порогу,

Бо час приходить всім нам привітати

Того, хто хист отримав педагога!

 

Хто має з документами мороку,

Але по-іншому не може жити.

Та й інформації такі потоки

Встигає за хвилини обробити!

 

Того, хто знову зранку поспішає,

Знання давати і добро творити,

Контрольні, хто вночі перевіряє,

Але ніяк не може розлюбити

 

Таку, буває, часом, не медову,

Роботу, що згадаєш й чорта, й Бога,

Але корисну, сонячну, чудову

Професію найкращу – педагога!

 

Ми перед вами хочемо вклонитись

І вибачення щиро попросити,

За те, що мали б ми на вас молитись,

І більше цінувати та любити.

 

Сьогодні всі вас дружно привітаємо,

Щоб смутку зовсім у душі не стало

І від душі, звичайно побажаємо,

Аби на все здоров’я вистачало!

 

Аби могли завжди життю радіти,

Так по-дитячому, відверто, щиро,

Натхнення вам, терпіння, щастя й миру

Цінуємо Вас, наші педагоги!

         З повагою

        директор Надвірнянського коледжу НТУ  Р. В. Нагорний

JoomShaper