18 вересня 2019 року фахівцем з профорієнтації Іванною Іроденко Надвірнянської районної філії був проведений тренінг для студентів Надвірнянського коледжу НТУ згідно проекту «ВЕКТОР». Метою тренінгу є підвищення рівня комунікативної компетентності у студентів. Спілкування завжди було значимим у житті людини та її особистісному розвитку. Проблема спілкування традиційно перебуває в центрі уваги вітчизняних соціальних психологів у зв’язку з її значимістю в усіх сферах життєдіяльності людини і соціальних груп. Людина без спілкування не може жити серед людей, розвиватися і творити.
На початку роботи тренінгу кожен учасник презентував себе, розповідаючи історію народження свого імені. Кожний студент мав змогу, навчитись володіти собою, набуваючи досвіду часто на помилках і розчаруваннях. Під час тренінгу учасники працювали над помилками, які допускають в процесі спілкування, за допомогою вправ та ігор. Це дало змогу більше практикувати, шукати ефективні форми взаємодії і не боятися «поразки».


