18.09.2019 року відбулася зустріч на базі Надвірнянського коледжу НТУ студентів - майбутніх юристів, економістів, фінансистів, програмістів, діловодів з Начальником відділу соціальної роботи Надвірнянського центру соціальних служб для дітей сім`ї і молоді Тамілою Миронівною Кофлюк; районним фтизіатром Тетяною Василівною Озарук; майором внутнішньої служби, Начальником сектору апробації в Надвірнянському районі Людмилою Зіновіївною Свердан, з проблем соціально-небезпечних хвороб: туберкульоз, СНІД, наркоманія проблем булінгу в молодіжному середовищі та їх профілактика.
Зустріч пройшла на високому емоційному організаційному рівні. Підвела підсумки зустрічі заступник директора з виховної роботи Савчинець Галина Дмитрівна і запросила їх до подальшої співпраці.


