В рамках роботи декади ЦК природничо-математичних дисциплін відбувся «Природничий лекторій».
Дослідницько-пошукові проекти представлялися за напрямками:
біолого-екологічний: Онуфрак Галина, Яремчук Марія.-ст. гр.П-11 (кер. Міскевич У.Д.); Максим’юк Марія - ст. гр. П-21 (кер. Гордійчук Л.В.)
хімічний: Новосад Вероніка - ст.гр. ІТ-11 (кер. Пилип’юк В.Я.)
фізичний: Пирожук Вікторія, Савка Надія, Гончарук Ніна – ст.гр. П-11, Бойко Ірина, Старостенко Ілона - ст.гр. І-11( кер. Кравчук М.Д.). Вацеба Тарас, Сагайдак Михайло - ст.гр. АТ-12 (кер.Левкун М.П.)
Проекти студентів були змістовними, продуманими, цікавими у презентаціях. Для учасників лекторію проведена екологічна вікторина «Біоорізноманіття» з активною організаторською допомогою студентів Онуфрак Г., Яремчук М., Онуфрак К., Загайкевич О, Мандзюк С., Данилюк О.
З метою захисту весняних квітів щороку проводиться Всеукраїнська акція «Первоцвіти».
Завдання цієї акції ‒ привернути увагу до проблеми збереження ранньоквітучих рослин, а також сформувати у підростаючого покоління природоохоронні навички та почуття відповідального ставлення до природи.

Дуже важливою складовою акції «Первоцвіт» є пропаганда відмови від купівлі первоцвітів. Збираючи та продаючи первоцвіти, ми знищуємо їх, а купуючи – допомагаємо знищувати. Рідкісні весняні квіти краще не чіпати: вони красиві в природному середовищі. Хай лісові квіти тішать око, серце і душу всіх, хто після вас прийде до лісу.

Студенти Надвірнянського коледжу НТУ долучилися до проведення акції, провівши конкурс листівок «Збережи первоцвіти». Журі у складі Івасик Л.В., Міскевич У.Д., Дудишин Л.В. відзначили активність учасників та високий рівень робіт. У конкурсі прийняли участь 35 студентів груп П-11, І-11, ІС-11, АТ-11. Відзначено переможців: Дручків Христина (ІС-11), Хащук Вікторія (І-11), Данилюк Олександра (І-11), Мандзюк Соломія (І-11), Дребот Анна (П-11).
Журі також відзначило оригінальність робіт студентів:
Луцької Віти (ІС-11), Савки Надії (П-11), Туєшин Мар’яни, Загайкевич Ольги (І-11), Іванчук Олександри.

Студенти – першокурсники – активні учасники Всеукраїнської акції «Лелека» з моніторингу прильоту птахів на місця гніздівлі та їх чисельності. Активно зарекомендували себе студенти груп АТ-12, І-11, ІС-11.
Для студентів 2-х курсів проведено конкурс стіннівок «Чисте довкілля».
Активно представили свої роботи студенти груп П-21, Ф-21, ТТ-21, АТ-21, ІТ-21, ІС-21.
Дякуємо всім за активну участь!

