До змін та нових викликів - готові!

19-21 лютого 2019 року відбувся семінар голів профспілкових комітетів закладів вищої освіти, що зібрав понад 60 учасників з багатьох куточків нашої країни. Від Івано-Франківської області участь у семінарі брали Назарій Дюк, голова профкому студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Тетяна Богославець, голова профспілкової організації студентів Надвірнянського коледжу НТУ, та Наталії Стефінин, Івано-Франківський державний коледж технології та бізнесу.

Цьогоріч організатори заходу підсилили практичну частину навчання презентаціями та тренінгами щодо стратегії та перспектив розвитку студентських профспілкових організацій, їх звітно-виборчих кампаній, власних комунікативних компетенцій голів профкомів тощо.

Жваво обговорювали особливості стипендіального забезпечення, звіти і вибори у первинних профспілкових організаціях, з’ясовували спірні нюанси проведення виборів у студпрофкомах.

Значна частина уваги була приділена обговоренню проекту Типового положення про користування студентськими гуртожитками, де кожен із присутніх мав змогу надати свої пропозиції та долучитися до його вдосконалення та осучаснення. Далі над документом працюватиме робоча група, делегована учасниками наради до профільного міністерства.

Емоційно і цікаво пройшов кількагодинний тренінг із стресостійкості та ресурсності профспілкового лідера, який провела практикуючий психолог Ольга Денисова і налаштувала молодь на позитивне сприйняття світу і своєї ролі у ньому.

Завершенням заходу став дискусійний клуб «Я сучасний лідер», де представники ППОС закладів вищої освіти презентували свої доробки, напрацювання й обмінювалися досвідом організаційної та іміджевої роботи.

Щира подяка організатором за насичену і цікаву програму семінару, а усім присутнім - за плідну працю та хороший настрій! Навчання лідерів первинних профспілкових організацій студентів продовжує роботу.

JoomShaper