12 лютого 2019 року відбулася конференція на тему «Разом до найкращого Інтернету», де були розглянуті актуальні питання безпеки мережі Інтернет. Участь в конференції взяли студенти спеціальності «Комп`ютерні науки».
Студенти обмінялись досвідом та знанням про сучасні загрози в мережі Інтернет, методами захисту від загроз, та майбутніми перспективами розвитку питань безпеки Інтернету.
Студенти І-IV курсів ІТ-спеціальності скористалися нагодою взяти участь у конференції. Крім знань отриманих на конференції вони також отримали вміння публічно виступати з доповіддю. Загалом конференція була досить насиченою і цікавою.
Організатори конференції викладачі циклової комісії інформаційних технологій та програмування Гринчишин Т.М., Волинський О.І., Ілько М.В.
