Урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

10 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Захід проходив під гаслом «Тарас Шевченко крізь час і простір». Літстудія «Новий Формат» спільно з викладачами української мови і літератури досліджували феномен Т.Г.Шевченка, розвіювали стереотипи і міфи та намагалися показати Шевченка як політика, філософа і просто оптиміста. Літстудійці читали власні поезії і прозу.

 

«Кожен з нас має в душі свого Шевченка – це свого роду індикатор нашого сумління, адже бути байдужим тепер страшно і немодно, тому щоб побудувати свою Україну, за яку було б не соромно, найперше треба позбутися отого іміджу байдужого» - переконувала у своїм есе студентка групи П-22 Вацеба Анастасія.


Захід завершився словами поета:

Мій Боже милий! Як хотілось,
Щоб хто-небуть мені сказав
Хоч слово мудре; щоб я знав,
Для кого я пишу? Для чого?
За що я Вкраїну люблю?
Чи варт вона огня святого

У заході взяли участь Хімей Надія (група П-22), Данилюк Богдана, Повпа Ольга (група П-21), Пирожук Олександра (група Е-31), Угринюк Наталія (група П-11), Пилип’юк Ростислав (група Ф-21).
Організували і провели захід викладачі української мови і літератури Багрійчук Н.В. та Цимбалюк І.Б.

 

JoomShaper