Щиро вітаю увесь колектив Надвірнянського коледжу Національного транспортного Університету з професійним святом — Днем автомобіліста і дорожника! Це свято, котре завжди ми відзначаємо останньої неділі жовтня, у новітній історії незалежної України пошановують ось вже двадцять четвертий рік поспіль.
Все змінюється навколо: наше життя, суспільство, країна. З кожним роком все більше міцнішає і покращується наша транспортна галузь. І ми надто горді з того, що такі зміни на краще відбуваються з нашою допомогою – допомогою викладачів та студентів нашого коледжу. Адже саме вони займаються корисними і цікавими дослідженнями, спрямованими на покращення роботи автомобільного транспорту і дорожнього господарства нашого краю. Вони постійно беруть участь у виконанні та розробці непростих галузевих науково-технічних програм. З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Високий рівень технічного забезпечення виробництва став надійною основою для достойної співпраці з лідерами світового автомобілебудування.
Дорога – символ руху. Рух – символ життя. Дороги ведуть нас у майбутнє, поєднують з рідними та близькими людьми, об’єднують народи та цілі країни. Дорога – це символ України, яка впевнено прямує до кращого життя, економічного зростання та соціального добробуту. Дорогі колеги! Велика подяка вам за плідну працю, наполегливість та професійні досягнення. Нехай ваша життєва дорога буде широкою та рівною. Бажаю успіхів, процвітання, незламної волі та витримки, сімейного щастя та благополуччя усьому колективу Надвірнянського коледжу Національного транспортного Університету.
З повагою,
директор Надвірнянського коледжу НТУ Р.В. Нагорний.
