
20 вересня 2018 року студенти спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» з ініціативи керівника групи Зубко Наталії Іванівни та під керівництвом викладача фізичного виховання Гекманюка Василя Івановича здійснили сходження на найвищу гору України – Говерлу (2061м).
«Це неперевершено!» – із захопленням говорять студенти групи ІТ-31.
«Ми це зробили! І передати це почуття словами неможливо. Неймовірна радість і гордість за усіх учасників. Молодці! Ми покорили вершину!
Я дуже вдячна всім, хто пішов у цей похід. Це завжди складно – наважитись, зібратися, доїхати. І завжди жаль, коли у когось не виходить. Підніматися було важко, за думкою більшості - спускатися ще важче, але це було того варте. Кожна мить була варта докладених зусиль. Може, це особлива магія Карпат – і це саме через неї нам хочеться повертатися туди знову і знову? Може, вдихаючи це повітря, ми стаємо залежними і вже нічого не вдіяти?
Подорожуй тільки з тими, кого любиш. Щастя існує тоді, коли його є з ким розділити!».
Керівник групи ІТ-31
Н.І.Зубко






