Шановні студенти, батьки, викладачі, гості нашого сайту!
Надвірнянський коледж Вас вітає!
З Першим вересня! Днем знань!
Щастя, радості усім бажаємо,
Творчих успіхів, натхнення і дерзань!
Хай життя вирує, наче лава,
Буде море нових відкриттів!
Перемоги вас чекають й слава,
Безліч сонячних, яскравих днів!
Бережіть життя, ловіть моменти!
Нива знань багата буде на врожай
Педагоги коледжу й студенти,
Хай життя дарує щастя Вам!
Не потрібно лиш єдине - розслаблятись!
Бо ж до сесії стрілою час летить!
А сьогодні - святкувати, посміхатись!
З 1 Вересня, шановні! Хай щастить!
Ось і прийшла прекрасна осіння пора! А з нею й свято Першого вересня - урочистий і хвилюючий День знань. 1 вересня є стартом для кожного, хто прагне досягти високих результатів і зібрати свій урожай знань! Сьогодні розпочинається незвіданий, напружений, тривожний і щасливий новий навчальний рік!
Першокурсники! Від імені адміністрації Надвірнянського коледжу НТУ вітаю Вас із першим осіннім святом – Днем знань! Ви – наша надія, з вами пов’язані наші сподівання, від вас залежить майбутнє нашої держави! Бажаємо зустріти добрих і надійних друзів, чуйних і мудрих педагогів. Нехай наполеглива праця допоможе здійснити всі ваші бажання та мрії!
Шановні батьки! Дякую вам за довіру і за ваших дітей! Бажаю міцного здоров’я, радості та гордості за них; випускникам – мобілізувати усі свої сили, щоб успішно закінчити навчання та зробити наступний крок на шляху до здобуття омріяної професії: вступити до престижного вишу.
Викладачі Надвірнянського коледжу, які щедро діляться своїми знаннями, сіють зерно мудрості і добра у душах вихованців, плекають справжніх патріотів своєї країни! Бажаю Вам великого терпіння, педагогічної мудрості, натхнення, радості від кожної зустрічі зі студентами. Нехай професійна діяльність приносить тільки задоволення та високі результати!
Хай цьогорічний Першовересень буде теплим, сонячним і яскравим! З початком нового навчального року!
З повагою
директор Надвірнянського коледжу НТУ
Р. В. Нагорний
