Гори – це добре. Коли ти тут, все погане залишається внизу, і на душі стає так легко.
21 червня студенти груп ІТі-21 та ІТ-22 відкрили екскурсійний сезон в природному заповіднику «Горгани». Студенти разом із викладачами, екскурсоводами та інспектором подолали 9 км милуючись краєвидами українських Карпат. Ірина Михайлівна та Остап Миколайович цікаво розповідали про хвойні дерева та лишайники.
Ми фотографувалися біля ялиці білої висотою 55 м віком біля 300 років, зробили фотосесію з прапором на малих розсипах. Частина заповідника Горган є всесвітньою природною спадщиною ЮНЕСКО, тому перед походом нам провели інструктаж, щоб всі строго дотримувались правил поведінки в природному заповіднику, який охороняється законом України.
Насправді, пів дня замало було, щоб насолодитися природою, але саме основне, що в наших студентів залишаться неймовірні світлини і враження від краси українських гір в які вони завжди зможуть поїхати і відпочити.
Вдячні працівникам природного заповідника за екскурсію!









