Круглий стіл з творчими студентами

 

З ініціативи профспілкової організації студентів в кабінеті-музеї "Карпатська спадщина" відбулася зустріч адміністрації коледжу та студентами - учасниками хору "Барви", художнього гуртка "Палітра" і студентами - переможцями обласних олімпіад і конкурсів.

У невимушеній атмосфері поділилися спогадами про свою участь в художній самодіяльності директор коледжу Ростислав Нагорний, заступник директора з навчальної роботи Василь Скрипник та заступник директора з виховної роботи Галина Савчинець, а також висловили подяку студентам за їх працю та внесок у розвиток коледжу.

Розповіли про свої таланти студенти, про те, як почали малювати тільки цього року, а їх роботи вже були представлені на виставці з нагоди Дня коледжу, про навчання вокалу в музичній школі та перші спроби співу, коли вступили до коледжу і долучились до колективу.

Щодо репертуару, подальших планів, можливості участі в конкурсах і концертах розповіла керівник хору "Барви" Світлана Павлишин, а про роботу гуртка "Палітра", як віднаходила таланти і як все виливалось на папір різними техніками - керівник гуртка Інна Іванова, яка є внутрішньо переміщеною особою і зуміла згуртувати навколо себе студентів, запалити їх своїм вмінням і долучити до творчості.

Студенти співали, жартували, чаювали, відчули свою значимість і запевнили про подальшу працю для іміджу закладу, участь в різноманітних мистецьких заходах, розвитку своїх талантів та здібностей, залучення до своїх колективів більшої кількості молоді та впровадження цікавих форм проведення вільного від занять часу.

З впевненістю можна сказати, що наша молодь талановита, мотивована і сильна духом, патріотично заряджена, сповнена віри у майбутнє.

  

  

    

JoomShaper