Екологічний тренінг

 

А ви знаєте що таке «екологічне хайку»? А ви задумувались чому в громадах багато сміття на вулицях, лісах чи річках і що можна зробити, щоб запобігти цьому? А ви уявляли себе міністром екології? А ви вмієте знакувати туристичні маршрути? Ні?

А от десять кращих студентів коледжу 9-10 травня отримали можливість про це дізнатися від крутих професійних тренерів Андрія Круп’яка та Володимира Гринішака під час проведення першої частини тренінгу в рамках реалізації проєкту «Карпатські лісові школи вздовж Чорної Бистриці», який втілюється за сприяння проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що фінансується урядом Німеччини через Кредитну установу для Відбудови KfW. Доповнили ці знання інформацією про видове біорізноманіття і природоохоронні території Надвірнянської та Пасічнянської громад директор заповідника «Горгани» Ярослав Петращук та викладач біології коледжу Валентина Пилип’юк. При цьому студенти мали змогу не лише отримати цікаву і дуже актуальну інформацію, але й стали безпосередніми активними учасниками всіх процесів.

Оскільки друга частина тренінгу відбуватиметься, здебільшого на природі, то викладач фізвиховання Ігор Цурак та медична сестра коледжу Наталія Успенська дали цінні корисні поради щодо безпечної поведінки та правил надання першої домедичної допомоги в лісі.

Кінцевою метою тренінгу є набуття студентами практичних навичок викладання в лісових школах, з подальшою їх апробацією під час проведення 5 лісових шкіл для учнів Надвірнянської та Пасічнянської громад.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

JoomShaper