5 травня 2023 р. відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Електронні комунікації в бібліотечно-інформаційній освіті, науці та практиці», яку організувала циклова комісія інформаційної діяльності ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ». У заході взяли участь біля 80-ти науковців, практиків та студентів інформаційної сфери із Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Луцька, Львова, Мукачева, Острога, Полтави, Рівного, Тернополя, Харкова. Традиційно обговорювались питання, що стосувались ролі Інтернету як сучасного провідного каналу комунікації; електронних комунікацій в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування; сучасних тенденцій, інструментарію та точок росту електронних комунікацій в бібліотечній справі, діяльності архівів, закладів освіти; сучасних проблем викладання дисциплін соціокомунікаційного циклу.
Учасники подякували ЗСУ за те, що захищають нас від ворога, та висловили сподівання, що наступна конференція пройде в коледжі очно під мирним небом!

![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
