Знайомимось з новою програмою Interreg NEXT Польща – Україна 2021–2027 та можливостями участі в ній коледжу

 

5 квітня 2023 р. голова ЦК інформаційної діяльності Олександра ПЛИТУС та викладач Людмила ТРАЧУК стали учасниками першої онлайн-зустрічі у рамках програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027». Програма відкриває можливості реалізації транскордонних проєктів, спрямованих на вирішення спільних українсько-польських проблем у сфері довкілля, зокрема, адаптації до кліматичних змін, охорони та покращення стану водних ресурсів, а також охорони здоров'я та розвиток туризму. Під час заходу було відзначено особливості майбутніх конкурсів проєктів для потенційних партнерів, відбулись консультації щодо специфіки підготовки проєктів навчальними закладами, органами державної влади та місцевого самоврядування, які разом з іншими неприбутковими організаціями можуть бути партнерами програми.

Територіально програма реалізовуватиметься у Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Волинській, Львівській та Рівненській областях за п’ятьма пріоритетами: довкілля, здоров’я, туризм, співпраця та кордони. Перший конкурс проєктних пропозицій розпочнеться у травні 2023 року.

Представництво програми у Львові спільно з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією та Івано-Франківською міською радою організовує 12 квітня 2023 року в м. Івано-Франківську семінар «Основи роботи з проєктами», мета якого – підготовка до майбутнього конкурсу проєктних заявок в рамках програми, ознайомлення учасників з базовими поняттями та інструментами підготовки проєктів.

  

    

JoomShaper