Працівники ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" стали донорами крові для потреб ЗСУ


Сьогодні  в приміщенні КНП "Надвірнянська ЦРЛ" було здійснено забір крові для потреб ЗСУ  працівниками Прикарпатського обласного центру служби крові. Працівники коледжу теж долучилися до акції та здали донорську кров, що допоможе лікарям врятувати життя пораненим бійцям, які знаходяться на лікуванні в нашій області.

До такого волонтерства колектив долучився вперше, вишукуємо різноманітні способи для підтримки Збройних сил України і надалі продовжуватимемо таку діяльність.

Перебуваючи в тиловому місті, це маленька частинка того, що ми можемо зробити, щоб підтримати бійців, допомогти пришвидшити нашу ПЕРЕМОГУ!!!

 

 

 

JoomShaper