Зустріч адміністрації коледжу зі студентським активом

 

21 березня з ініціативи директора Ростислава Нагорного відбулася зустріч адміністрації коледжу з активістами студентських організацій. 

"Забезпечення безпечного освітнього простору в стінах ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ" в умовах воєнного стану - є основною метою діяльності адміністрації закладу в партнерстві з профспілковою організацією студентів та студентською радою. Безумовним є виконання Правил внутрішнього розпорядку, Правил проживання в гуртожитках та дотримання правил поведінки під час повітряної тривоги", - наголосив директор коледжу.

Активно обговорили пропозиції щодо покращення освітнього процесу, участі студентів на всіх етапах організації життєдіяльності закладу та постійної комунікації між керівництвом і студенством.

Важливим було питання провадження волонтерської діяльності, облаштування Місця пам'яті та шани, розробки проєкту Алеї героїв.

Зустріч була активною, динамічною, сповненою ідей та пропозицій, також прийнято спільне рішення даний формат спілкування зробити систематичним.

  

  

JoomShaper