ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Електронні комунікації в бібліотечно-інформаційній освіті, науці та практиці»

 

Циклова комісія інформаційної діяльності ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» запрошує науковців, практиків, викладачів та студентів до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Електронні комунікації в бібліотечно-інформаційній освіті, науці та практиці», яка відбудеться 5 травня 2023 року (https://meet.google.com/vge-mgfb-gai).


Для обговорення пропонуються наступні питання:

Секція 1. Інтернет як сучасний провідний канал комунікації

Секція 2. Електронні комунікації в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування

Секція 3. Електронні комунікації в бібліотечній справі: сучасні тенденції, інструментарій та точки росту

Секція 4. Освіта і електронні комунікації в сучасному суспільстві

Секція 5. Електронні комунікації в діяльності архівів

Секція 6. Сучасні проблеми викладання дисциплін соціокомунікаційного циклу


Участь БЕЗКОШТОВНА. Тези доповідей приймаються до 1 травня 2023 р. Вимоги в інформаційному листі.

JoomShaper