Відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.12.2015 № 42-2/2015 (зі змінами), наказу департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації від 03.10.2022 №207 «Про проведення обласного конкурсу поезії, присвяченого Дню української мови та писемності, серед студентів закладів фахової передвищої освіти», з метою популяризації українського поетичного слова, виявлення обдарованої молоді, розвитку художнього смаку студентів; пізнання, осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, залучення студентської молоді до книги як джерела знань, глибокого вивчення культури рідного краю 09 листопада 2022 року проведено вищеназваний захід (дистанційно).
У II етапі конкурсу взяли участь 34 студенти із 18 закладів фахової передвищої освіти.
Назар Мандзюк, студент групи АТ-11, отримав ІІ місце у номінації «Патріотика», виконавши вірш «Навіщо», наставниками Назара є Тетяна Федак і Олеся Дем’янчук, викладачки української мови та літератури.
Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших здобутків!
