Участь у написанні ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності

 

Сьогодні, у День української писемности та мови, викладачі та студенти ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» взяли участь у написанні ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності.

Важливо усвідомлювати, що у час, коли триває повномасштабна війна росії проти України,  єднання українців довкола рідної мови набуває сакрального значення, бо мова – це кордон, мова – це ознака національної ідентичності та громадянської позиції.  Уроки війни та історії переконують, що добре захищена державна мова, про яку варто дбати насамперед, є одним з гарантів незалежности держави. Сьогодні говорити, писати, думати українською мовою — це бути бійцем за націю, за Україну.

Писали про дім. Про світлу і багатостраждальну українську  господу. Кожне слово виводили трепетно і чуттєво, бо наше покоління уже усвідомлює велику цінність своєї малої хатинки. Наш дім вистоїть навіть тоді, коли попадають стіни, якщо збережемо його у собі, якщо молитися у ньому будемо українською мовою!

  

  

  

  

  

JoomShaper