26 вересня студентська родина і працівники Відокремленого структурного підрозділу "Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету" відзначили День працівника освіти України.
Щирі вітання, пісні, поезія линули з вуст студентів! Вшанування пам`яті полеглих Героїв, слова вдячності всім, хто боронить нашу незалежну державу. Святкова ярмарка здружила студентський та педагогічний колективи. Виручені кошти будуть спрямовані на облаштування в коледжі місця слави і пам`яті Героям, які захищають нашу незалежну державу.





З святом, шановні педагоги!
Мирного неба, добра, злагоди.
Нехай кожен ваш день буде сповнений радістю, щастям та теплом.
Людської подяки за добрі справи.
Миру, добра усім та Перемоги!
З повагою
директор коледжу Ростислав НАГОРНИЙ
