ІІ етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Приємною новиною для навчально - методичного центру загальноосвіньої підготовки стала перемога Грицюк Каріни, студентки  спеціальності «Право».

14 грудня 2017 року на базі Івано-Франківського медичного коледжу проводився  ІІ етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів вищих навчальних закладів області, завдання якого – глибше осягнути велич спадщини Кобзаря та виявити залюблену у творчість генія студентську молодь.

Понад 30 студентів із 27 вишів стали учасниками Конкурсу. За  підсумками проведення ІІ етапу студентка Надвірнянського коледжу НТУ виборола  ІІІ місце.

Безперечно, досягненню такого результату сприяли кропітка та виснажлива підготовка, наполегливість студентки, досвідченість творчого наставника. Для здобуття перемоги учасниці Конкурсу необхідно було не тільки вміти ґрунтовно, грамотно та аргументовано висловлювати свої думки, добре знати орфографію і пунктуацію української мови, займатись дослідницько-пошуковою діяльністю, але й мати неординарний підхід до аналізу суспільних процесів, глибокі і міцні знання з історії України, уміння порівнювати, аналізувати, встановлювати причинно–наслідкові зв’язки.

    

Вітаємо Грицюк Каріну та бажаємо у подальшому творчих звершень на Всеукраїнському рівні. Висловлюємо слова вдячності викладачеві Дем’янчук Олесі Віталіївні за належну підготовку студентки.

JoomShaper