Нещодавно в онлайн-форматі на високому рівні пройшло навчання викладачів нашого закладу в Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України. Науково-педагогічні та педагогічні працівники набули нових знань щодо технологій дистанційного навчання, основ андрагогіки та особливостей роботи зі здобувачами фахової передвищої освіти.
Висловлюємо особисту подяку Андрію Борисовичу Єрмоленку за організацію та надання якісних освітніх послуг. Сподіваємося, що наша плідна співпраця триватиме і надалі.
Бажаємо успіхів та процвітання вашому закладу.

