В рамках тижня циклової комісі «Програмування та інформатики» 11 листопада 2021 р. проведено студентський науково-практичний семінар "Сучасні технології створення програмного забезпечення".
Під час семінару представлено доповіді студентів четвертого курсу групи ІТ-41: Городенка Т., Вечера М., Тимків Д., Максим’юк О., Козловця О., Лавриновича Д., та третього курсу групи ІТ-31: Данилюк А. та Малого О.
В ході представлення доповідей та подальшого їх обговорення студенти мали змогу взяти участь в науковій дискусії з викладачами циклової комісії: к.т.н. Гринчишином Т.М., д.т.н, проф. Николайчуком Я.М., к.т.н. Волинським О.І., к.т.н. Григою В.М., та аспірантом Ільком М.В.
Такий щорічний науково-практичний семінар стає вже доброю традицією, до якого щороку залучається все більше студентів з представленням своїх проблемних досліджень, які в подальшому стають їх тематикою дипломних та курсових проектів.










