Семінар-практикум для лідерів молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування області

 

3–4 грудня 2017 року за підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА та за участі громадських діячів Прикарпаття в Івано-Франківську відбувся дводенний семінар-практикум для лідерів молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування області.

Спікери семінару ознайомили учасників з принципами діяльності громадських організацій, навиками співпраці зі ЗМІ, проблемами національно-патріотичного виховання, розвитком неформальної освіти, діючими програмами підтримки ініціатив молоді тощо.

В даному семінарі брали участь Тетяна Богославець, голова профспілкової організації студентів, і Олександр Бейсюк, студент групи ЕМ-41.

  

  

JoomShaper