Студенти Надвірнянського коледжу НТУ прийняли активну участь в районній радіотехнічній олімпіаді!
Вітаємо студентів групи ІТ-11 Боднарчука Артура та Паламарчука Ярослава – призерів районної радіотехнічної олімпіади, вихованців гуртка радіоелектронного конструювання, за здобуте ІІ місце! Висловлюємо подяку викладачу фізики к.ф.-м.наук Угорчуку В.В.


