
З 25.03 розпочався тиждень циклової комісії загально-технічних дисциплін та електромеханіки інтелектуально-розважальною грою «Електричні вимірювання» в групі ЕМ-21 під керівництвом викладача Ківшан Наталії Василівни.
Основними завданнями гри були:
- підвищити інтерес студентів до дисципліни «Теоретичні основи електротехніки»;
- стимулювати пізнавальну активність і творчість студентів, їх кмітливість, спостережливість;
- навчити застосовувати знання в новій ситуації, а також грамотно пояснювати фізичні і електротехнічні явища, що відбуваються;
- продовжити розвивати і закріплювати навички вирішення експериментальних, розрахункових і якісних задач;
- формувати у студентів комунікативні навички: вміння працювати в групах, вміння оцінювати діяльність товариша.
Група з завданням справилася.
