Про результати науково-дослідної роботи студентів ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ»

 

20 квітня 2023 року відбулася ІI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю студентів та молодих вчених «ЕНЕРГЕТИКА: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ МАЙБУТНЬОГО», організаторами якої є:

  • ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу»
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Під керівництвом Миколи Кашуби, кандидата технічних наук, гаранта ОПП «Обслуговування та ремонт електрообладнання автомобілів і тракторів» протягом року педагогічними працівниками велась активна робота з виявлення наукового і творчого потенціалу, інтелектуальних і творчих здібностей, формування зацікавленості до науково-дослідної роботи, навичок публічного виступу, вміння захищати наукові напрацювання і вирішувати практичні завдання здобувачами освіти, що навчаються за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Спільна участь викладачів та студентів у конференції забезпечила підтримку і розвиток наукової діяльності, спілкування щодо вільного обміну думками, стимулювання і підтримку наукової діяльності, сприяння професійному росту молоді, підвищення ефективності самостійної роботи.

Участь у конференції підвела підсумки науково-дослідної роботи студентів ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» за поточний навчальний рік.

З вітальним словом від коледжу виступив Василь Скрипник, доктор технічних наук, професор, заступник директора з навчальної робити, який наголосив на важливості проведення конференції задля розвитку енергетичних та електромеханічних можливостей нашої країни.


Представники нашого закладу освіти взяли участь у роботі таких секцій:

Секція 2. Сучасний стан вітчизняної та зарубіжної традиційної енергетики. Розробка та впровадження енергоефективних заходів.

Уліцький В.Ю., студент групи ЕМ-21. Порівняння традиційних і відновлюваних джерел енергії. Науковий керівник: Кіжіштейн М.М.

Секція 3. Розвиток нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії. Передові технології відновлюваної енергетики.

Атаманюк Т.Р., студент групи ЕМ-31. Двовісний сонячний трекер на ARDUINO. Науковий керівник: Угорчук В.В.

Секція 5. Електромеханічні та енергетичні системи.

Бринда В.І., студент групи ЕМ-31. Пошук методів відновлення працездатності електронних блоків управління двигуном автомобіля. Науковий керівник: Ферштей І.Л.

Кожен учасник конференції отримав сертифікат.

У рамках цього наукового заходу учасники взяли участь в онлайн-лекції на тему: “Енергетика під час кризи” Наталії МУРАФА, докторки філософії Інституту неорганічної хімії Академії наук Чеської Республіки, Центр інструментальних технік.

Активна участь засвідчила важливість цієї науковій події. Представлені доповіді продемонстрували високий рівень професіоналізму та креативності. Виявлений інтерес до проблем енергетики та електромеханіки, пошук інноваційних рішень сприятимуть подальшому розвитку науки та технологій у цій галузі.

Проведені ґрунтовні дослідження є вкладом молодої української генерації у науку і розвиток суспільства.

Бажаємо усім учасникам конференції успіху та досягнення нових висот у науковій діяльності!

JoomShaper