Де руки і охота, там спора робота!

 

На початку листопада здобувачі освітньо-професійної програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» другого та третього курсів та викладачі взяли участь у майстер-класі з виготовлення ангела-оберега. Захід провела керівник клубу за інтересами «Креативне рукоділля», бібліотекар Смизької центральної бібліотеки Рівненської області, просто красуня і розумниця Віта Кузьмич.

Ще з давніх часів за традицією на свята було прийнято прикрашати приміщення маленькими янголятками, які були не тільки елементом декору, а й оберегом. Традиції оберігати свій дім від духів та всілякої нечисті збереглися в Україні й донині. В основному, ангели-обереги виготовляли з натуральних матеріалів – соломи, паперу і тканини, а ми робили його з ниток. Отримавши від нашої майстрині заздалегідь підготовлені набори ниток та інших матеріалів, усі завзято поринули в роботу. В процесі виготовлення ангелика учасники майстер-класу проявили свої творчі ідеї, креативність та індивідуальне бачення виробу. Нелегка це виявилася справа – щось творити своїми руками!

Дякуємо нашій натхненниці і майстрині Віті Кузьмич, а також ініціативним, креативним і терплячим учасникам майстер-класу! 


    

  

 

 

 

JoomShaper