27 жовтня 2022 року в межах святкування Всесвітнього тижня медіаграмотності наші студенти другого та третього курсу освітньо-професійної програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» долучились до цікавої ініціативи – пройшли перший Національний тест з медіаграмотності. Проєкт відбувся за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». За словами організаторів, інфомедійна грамотність – одна з ключових компетенцій, яка сьогодні потрібна кожній людині, особливо коли триває повномасштабна війна, що включає в себе гібридну.
Ірина Шпитко, Тетяна Лазарук, Ілона Андрейчук, Руслана Гуменюк, Людмила Зеленчук, Ольга Ломпас, Софія Пекарук, Яна Філяк, Єлизавета Вацик та Софія Лазарєва перевірили, наскільки добре вони вміють критично оцінювати інформацію, протистояти пропаганді та протидіяти маніпуляціям у медіа.
Вітаємо справжніх «гуру» медіаграмотності та дякуємо за ініціативність – ви круті!

