Кажуть, що «слово – найтонший і найгостріший інструмент». У цьому пересвідчились Юлія Кравець, Інна Насадюк та Софія Скрябіна, студенти 3 курсу освітньої програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» під час 6-тигодинного тренінгу «Як говорити так, щоб вас слухали?». Захід відбувся 28 вересня 2022 р. у Львові в межах проєкту «Школа Активної Молоді» від громадської організації «Інший Підхід» і став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку в рамках програми «Мріємо та діємо».
Тренерка з ведення переговорів та вирішення конфліктів Наталія Кузьма, дуже цікаво і професійно допомогла студентам опанувати інструменти ефективного спілкування, дізнатись три способи вирішення конфліктів, зрозуміти що таке насильницька та ненасильницька комунікація та які 5 кроків потрібно зробити, щоб порозумітися зі співрозмовником. Під час вправ «Ток-шоу» та «Дебати» учасники тренінгу вчилися працювати з переконаннями, ставити правильні запитання, слухати і чути співрозмовників.
Сертифікати учасників, отримані студентами на тренінгу, будуть зараховані як результат освоєння змістовного компонента «Міжособистісна комунікація» навчальної дисципліни «Соціальні комунікації».
Дякуємо організаторам за чудовий захід та велику кількість практичних порад!

