Адміністратор
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco nisi.

Правова освіта і правове виховання займають особливе місце у розбудові правової держави та громадянського суспільства в Україні. Без глибоких правових знань еволюційний розвиток суспільства неможливий.
Підтримуючи вже хорошу традицію, 19 жовтня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» відбулася зустріч студентів юридичного та дорожньо-екслуатаційного відділень коледжу з керівним складом Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, Управління державної виконавчої служби та відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. Гості розповідали студентам про: онлайн сервіси Міністерства юстиції, законодавчі зміни щодо стягнення аліментів, новинки сімейного законодавства. Особливу увага була звернута на право просвітницьку кампанію #СТОПБУЛІНГ та #СТОПНАСИЛЬСТВО.

Студентів запросили взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Портрет виконавця очима сучасної молоді».
Начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Микола Станіщук запросив студентів проходити виробничу практику на базі управління юстиції, відвідувати відділи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області з метою ознайомлення з роботою державного виконавця, а після закінчення навчання брати участь в конкурсах на заміщення вакантних посад, які проводяться управлінням юстиції.
Колеги-юристи були приємно вражені зустріччю, теплим спілкуванням, оскільки саме на авторитеті правознавців будується повага і довіра громадян до держави. Практикуючі правники побажали студентам успіхів та наснаги у навчанні, висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.



Зустріч з правниками. «Я МАЮ ПРАВО!»
23 жовтня 2018, 1:00 pm

Правова освіта і правове виховання займають особливе місце у розбудові правової держави та громадянського суспільства в Україні. Без глибоких правових знань еволюційний розвиток суспільства неможливий.
Підтримуючи вже хорошу традицію, 19 жовтня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» відбулася зустріч студентів юридичного та дорожньо-екслуатаційного відділень коледжу з керівним складом Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, Управління державної виконавчої служби та відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. Гості розповідали студентам про: онлайн сервіси Міністерства юстиції, законодавчі зміни щодо стягнення аліментів, новинки сімейного законодавства. Особливу увага була звернута на право просвітницьку кампанію #СТОПБУЛІНГ та #СТОПНАСИЛЬСТВО.

Студентів запросили взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Портрет виконавця очима сучасної молоді».
Начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Микола Станіщук запросив студентів проходити виробничу практику на базі управління юстиції, відвідувати відділи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області з метою ознайомлення з роботою державного виконавця, а після закінчення навчання брати участь в конкурсах на заміщення вакантних посад, які проводяться управлінням юстиції.
Колеги-юристи були приємно вражені зустріччю, теплим спілкуванням, оскільки саме на авторитеті правознавців будується повага і довіра громадян до держави. Практикуючі правники побажали студентам успіхів та наснаги у навчанні, висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.



Поїздка студентів Надвірнянського коледжу НТУ на державне підприємство ВО «Карпати»
23 жовтня 2018, 12:33 pm19 жовтня 2018 року державне підприємство ВО «Карпати» відвідали студенти другого курсу Надвірнянського коледжу НТУ, які вчаться за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Поїздку організували викладачі Надвірнянського коледжу НТУ Ківшан Н.В. та Кіжіштейн М.М.
Такі екскурсії на підприємства навчальний заклад організовує регулярно, щоб студенти мали змогу на власні очі побачити процес роботи.





Поїздка студентів Надвірнянського коледжу НТУ на державне підприємство ВО «Карпати»
23 жовтня 2018, 12:20 pm
19 жовтня 2018 року державне підприємство ВО «Карпати» відвідали студенти другого курсу Надвірнянського коледжу НТУ, які вчаться за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Поїздку організували викладачі Надвірнянського коледжу НТУ Ківшан Н.В. та Кіжіштейн М.М.
Такі екскурсії на підприємства навчальний заклад організовує регулярно, щоб студенти мали змогу на власні очі побачити процес роботи.





Урочисте відкриття ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
23 жовтня 2018, 11:53 amКобзарю! Знов до тебе приходжу,
Бо ти для мене совість і закон.
Ліна Костенко
З метою заохочення учнів та студентів до вивчення української мови і літератури започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс відбувається згідно з Положенням № 571, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року.
18 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у Надвірнянському коледжі НТУ. Це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.
Участь у конкурсі – це, перш за все, повага до Генія слова, до держави, до коледжу, викладачів, а найголовніше – до самих себе.
З вітальним словом до студентів звернулася заступник директора з виховної роботи Галина Дмитрівна Савчинець, яка зазначила, що кожен має в душі свого Шевченка – індикатор сумління, адже бути байдужим тепер страшно і немодно, тому щоб побудувати свою Україну, за яку було б не соромно, найперше треба позбутися індеферентного ставлення до життя.

Голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін Багрійчук Наталія Василівна наголосила на меті Конкурсу та термінах його проведення у навчальному закладі.
Учасники свята мали змогу ще раз пригадати усіх переможців конкурсу ім. Шевченка, студентів коледжу, поспілкуватися з Каріною Грицюк,призером ІІІ етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (І місце).
З особливою увагою студенти переглянули відеофлешмоб до 204-ї річниці з Дня народження Шевченка.
Дуже важливо ретранслювати творчість Кобзаря у XXI столітті. Передусім, це важливо для молодих людей. Адже кожне нове покоління дуже складно сприймає творчість Тараса Шевченка, особливо зі шкільної та студентської парти. Така співпраця з Шевченком є дуже складна тому, що це – подолання двохстолітнього бар’єру.
На заході звучали поезії Кобзаря, майстерно прочитані першокурсниками Онуфрак Катериною (І-11), Гончарук Ніною (П-11), Савкою Надією (П-11). Абдурахманзаде Сабіна представила авторську поезію «Син України».
Євген Маланюк був переконаний, що «між генієм і сучасністю завше колізія. Геній дає всього себе, але сучасність бере від нього те, що вона здужає взяти».
Знайдімо в собі силу, щоби бути «дужими» отримати такий цінний спадок з минулого, збагатити його в сучасному і переадресувати у майбутнє. Бо ми – Творці Майбутнього!


Урочисте відкриття ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
23 жовтня 2018, 10:31 amКобзарю! Знов до тебе приходжу,
Бо ти для мене совість і закон.
Ліна Костенко
З метою заохочення учнів та студентів до вивчення української мови і літератури започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс відбувається згідно з Положенням № 571, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року.
18 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у Надвірнянському коледжі НТУ. Це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.
Участь у конкурсі – це, перш за все, повага до Генія слова, до держави, до коледжу, викладачів, а найголовніше – до самих себе.
З вітальним словом до студентів звернулася заступник директора з виховної роботи Галина Дмитрівна Савчинець, яка зазначила, що кожен має в душі свого Шевченка – індикатор сумління, адже бути байдужим тепер страшно і немодно, тому щоб побудувати свою Україну, за яку було б не соромно, найперше треба позбутися індеферентного ставлення до життя.

Голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін Багрійчук Наталія Василівна наголосила на меті Конкурсу та термінах його проведення у навчальному закладі.
Учасники свята мали змогу ще раз пригадати усіх переможців конкурсу ім. Шевченка, студентів коледжу, поспілкуватися з Каріною Грицюк,призером ІІІ етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (І місце).
З особливою увагою студенти переглянули відеофлешмоб до 204-ї річниці з Дня народження Шевченка.
Дуже важливо ретранслювати творчість Кобзаря у XXI столітті. Передусім, це важливо для молодих людей. Адже кожне нове покоління дуже складно сприймає творчість Тараса Шевченка, особливо зі шкільної та студентської парти. Така співпраця з Шевченком є дуже складна тому, що це – подолання двохстолітнього бар’єру.
На заході звучали поезії Кобзаря, майстерно прочитані першокурсниками Онуфрак Катериною (І-11), Гончарук Ніною (П-11), Савкою Надією (П-11). Абдурахманзаде Сабіна представила авторську поезію «Син України».
Євген Маланюк був переконаний, що «між генієм і сучасністю завше колізія. Геній дає всього себе, але сучасність бере від нього те, що вона здужає взяти».
Знайдімо в собі силу, щоби бути «дужими» отримати такий цінний спадок з минулого, збагатити його в сучасному і переадресувати у майбутнє. Бо ми – Творці Майбутнього!


Брейн-ринг "Електричні вимірювання"
23 жовтня 2018, 9:50 amЧемпіонат Надвірнянського коледжу НТУ з міні-футболу серед юнаків І курсів
21 жовтня 2018, 12:17 pm
З 02 по 09 жовтня 2018 року проходив чемпіонат Надвірнянського коледжу НТУ з міні-футболу серед юнаків І курсів. У змаганнях взяло участь 6 команд: групи АТ-11, АТ-12, ЕМ-11, ІТ-11, ТБ-11, ТТ-11.
Метою даного заходу було:
- пропаганда здорового способу життя серед студентів;
- зміцнення товариських стосунків у групі, дружності, взаємодопомоги, терпеливості;
- збільшення рухової активності серед студентської молоді.
В підсумку змагань перемогу святкували студенти групи АТ-11 (керівник групи - Грицак Юрій Михайлович, капітан команди - Кіяшко Вадим).
ІІ місце посіла команда групи ІТ-11 (керівник групи - Олійник Галина Ярославівна, капітан команди - Іванюк Назарій)
ІІІ місце посіла команда групи ЕМ-11 (керівник групи Богославець-Дроздюк Тетяна Ігорівна, капітан команди - Семенюк Дмитро).
ІV місце посіла команда групи ТБ-11 (керівник групи - Киричук Михайло Васильович, капітан команди - Солтицький Роман).
V місце посіла команда групи АТ-12 (керівник групи - Левкун Марія Петрівна).
VI місце посіла команда групи ТТ-11 (керівник групи - Гордійчук Лілія Василівна).
Головний суддя змагань - І.В. Цурак.


Чемпіонат Надвірнянського коледжу НТУ з міні-футболу серед юнаків І курсів
21 жовтня 2018, 12:04 pm

З 02 по 09 жовтня 2018 року проходив чемпіонат Надвірнянського коледжу НТУ з міні-футболу серед юнаків І курсів. У змаганнях взяло участь 6 команд: групи АТ-11, АТ-12, ЕМ-11, ІТ-11, ТБ-11, ТТ-11.
Метою даного заходу було:
- пропаганда здорового способу життя серед студентів;
- зміцнення товариських стосунків у групі, дружності, взаємодопомоги, терпеливості;
- збільшення рухової активності серед студентської молоді.
В підсумку змагань перемогу святкували студенти групи АТ-11 (керівник групи - Грицак Юрій Михайлович, капітан команди - Кіяшко Вадим).
ІІ місце посіла команда групи ІТ-11 (керівник групи - Олійник Галина Ярославівна, капітан команди - Іванюк Назарій)
ІІІ місце посіла команда групи ЕМ-11 (керівник групи Богославець-Дроздюк Тетяна Ігорівна, капітан команди - Семенюк Дмитро).
ІV місце посіла команда групи ТБ-11 (керівник групи - Киричук Михайло Васильович, капітан команди - Солтицький Роман).
V місце посіла команда групи АТ-12 (керівник групи - Левкун Марія Петрівна).
VI місце посіла команда групи ТТ-11 (керівник групи - Гордійчук Лілія Василівна).
Головний суддя змагань - І.В. Цурак.










