21 травня 2019 року на автодромі Надвірянського СТК відбувся звіт роботи гуртка «Картинг» - керівник гуртка В.В. Кіселюк.
Метою заходу є патріотичне виховання студентів, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку гуртківців; подальший розвиток, вдосконалення, популяризація науково-технічної творчості, автоспорту серед студентської молоді.
У показових виступах приймали участь студенти-гуртківці Надвірнянського коледжу НТУ на представлених картингах Надвірнянської районної СЮТ Надвірнянського СТК та Надвірнянського коледжу НТУ.
По майстерності картингу відмінні результати показали Прокоп`юк Ростислав, Юрійчук Андрій, Печеніщук Олег та Чермак Іван.
За результатами показових виступів необхідно відмітити кращих студентів-гуртківців: Власюка Валентина, Зозуляка Анатолія, Пилип`юка Володимира, які показали найкращі результати!
